knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 10562 Kişi Okudu

TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek?

TFT olarak da bilinen Teamfight Tactics oyununun set ortası yaması için çok az bir zaman kaldı. Hal böyle olunca oyuncular TFT set ortası yaması ne zaman gelecek merak etmeye başladı bile. Teamfight Tactics 7. set olan Dragonlands setini genişletmeye devam edecek. Peki TFT yeni yama ne zaman gelecek, TFT set 7,5 ne zaman gelecek? Haberimizin devamında…


Tft Rp Satın Al


TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5)


Teamfight Tactics set ortası güncellemeleri genellikle birkaç yeni TFT şampiyonu ve özellikler sağlıyor. Yeni eşyalar oluşturup, birimleri yükseltirken aynı zamanda en iyi takımı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bu birimler de her yeni TFT setinde, mevcut sete karakter eklendikçe ve rotasyondan çıkarıldıkça değişiklik gösteriyor. Merakla beklenen TFT set ortası yaması ne zaman gelecek sorusunun cevabı da nihayet belli oldu. İşte TFT Set 7,5 çıkış tarihi


Tft Set 7,5 Ne Zaman Gelecek?


TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek?


TFT set ortası yaması için resmi bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 24 Ağustos tarihinde PBE sunucularına gelmesi bekleniyor. “PBE nedir?” sorusunu soracakları için kısaca açıklayacak olursak PBE, yamanın oyuna gönderilmeden önce test edildiği yerdir. Teamfight Tactics set 7,5 PBE çıkış tarihinin ise 24 Ağustos olması bekleniyor. TFT set ortası yamasının iki hafta boyunca PBE’de kalacağı düşünülüyor. Şu anda oyun içindeki mevcut kartın bitiş süresine 19 gün kaldığını da düşünürsek, TFT set ortası yaması (TFT Set 7,5) çıkış tarihi için 8 Eylül ya da 9 Eylül diyebiliriz. Yine de Riot Games’in yama çıkış tarihini erteleyebileceğini de söyleyelim.


TFT Mid-Set Yamasında Çıkarılacak TFT Birimleri


TFT set ortası yamasında çıkarılabileceğini düşündüğümü 3 adet TFT birimi bulunuyor. TFT orta set yamasında çıkarılabilecek birimler şu şekilde.

 

  • Bard
  • Yasuo
  • Tüm Astral Birimler


Astral birimlerin çıkarılabilecek olması bazı oyuncuları sevindiriyor. Ancak TFT Dragonlands setinde tüm özellikler arasında dengelemesi en zor olan Astral birimler oyunda kalabilir ve yalnızca özellikleri değişiklik gösterebilir.


TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek?” haberimizin sonuna geldik. Oyun dünyasından daha fazla haber almak için bizi takip edin.


Tft Rp Satın Al

TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

TFT Set Ortası Yaması (TFT Set 7,5) Ne Zaman Gelecek?

TFT set ortası yaması için resmi bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 24 Ağustos tarihinde PBE sunucularına gelmesi bekleniyor. Şu anda oyun içindeki mevcut kartın bitiş süresine 19 gün kaldığını da düşünürsek, TFT set ortası yaması (TFT Set 7,5) çıkış tarihi için 8 Eylül ya da 9 Eylül diyebiliriz. Yine de Riot Games’in yama çıkış tarihini erteleyebileceğini de söyleyelim.

TFT Mid-Set Yamasında Hangi Birimler Çıkarılacak?

TFT set ortası yamasında çıkarılabileceğini düşündüğümü 3 adet TFT birimi bulunuyor. TFT orta set yamasında çıkarılabilecek birimler şu şekilde:

  • Bard
  • Yasuo
  • Tüm Astral Birimler