knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Pubg Mobile ve Riot Games İşbirliği Duyuruldu!
Bu Haberi 960 Kişi Okudu

Pubg Mobile ve Riot Games İşbirliği Duyuruldu!

En sevilen battle royale Pubg Mobile ve efsanevi League of Legends dünyası iş birliğine gidiyor. League of Legends evreninden uyarlama olan “Arcane” dizisinin duyurusunu ve tanıtımını yapmıştık. Bununla birlikte Pubg Mobile 1.7 güncellemesi ile birlikte  League of Legends’in animasyon dizisi Arcane’den karakterler, eşyalar, oyun modları ve konumlar Erangel’e gelecek.


Lol RP Satın Al


Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Riot Games ile yakında yayınlanacak animasyon serisi Arcane’den karakterleri, eşyaları ve konumları Pubg Mobile’a ekleyecek yeni bir işbirliğine gitmiş durumda.


Kasım ortasında yayınlanacak Pubg Mobile 1.7 güncellemesinin parçası olan bu ortaklık, League of Legends evreni ile beraber oyunculara benzersiz yeni deneyimler sunacak gibi duruyor.


Pubg Mobile Türkiye resmi Twitter hesabından da Riot Games işbirliğini duyurdu.

 

 

 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG MOBILE’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” dedi.


Riot Games’te Riot Experience (XP) Çapraz Ürün Deneyimleri ve İşbirlikleri Lideri Brandon Miao, “PUBG MOBILE, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları memnun etmek için heyecan verici yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen işbirliklerine değer veriyoruz. Erangel’e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.


Arcane, Pubg Mobile ve Riot Games arasındaki ilk ortaklık olacak. Arcane’den ilham alan yeni oyun alanlarını ve oyun modlarını Pubg Mobile dünyasına getireceği yenilikleri merakla bekliyoruz.


Pubg Mobile x Arcane İşbirliği Fragmanı


 

Pubg Mobile ve Riot Games İşbirliği Duyuruldu! Sıkça Sorulan Sorular

Netflix LoL: Arcane dizisi ne zaman çıkacak?

Lol evreninde geçen Arcane dizisi, 7 Kasım itibariyle Netflix'te yerini alacak.

Pubg Mobile x Riot Games işbirliği yenilikleri ne zaman?

16 Kasım'da gelecek olan Pubg Mobile 1.7 güncellemesi ile Arcane eşyaları, kostümleri, oyun modları vb. Pubg Mobile içerisinde yerini alacak.