knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant 18. Ajan: Neon, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Bu Haberi 4166 Kişi Okudu

Valorant 18. Ajan: Neon, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Günlerce süren sızıntılardan sonra nihayet Valorant 18. Ajan Neon ortaya çıktı. Valorant, Filipinli ajan Neon’un yetenekleri ve çıkış tarihi dahil olmak üzere birçok somut ayrıntıyı yayınladı.


Kod adı "Sprinter" olan 18. Ajan Neon, 2022'de yayınlanacak olan Valorant 4. Bölümden önce biraz biliniyordu. Ancak şimdi, Neon'u onaylayan karakter tanıtım fragmanı ile birlikte, yeteneklerinin nasıl göründüğü de dahil olmak üzere tüm ayrıntılara sahibiz. İşte Valorant yeni ajan Neon yetenekleri ve çıkış tarihi


Valorant VP Satın Al


Valorant Neon Kimdir?


Neon, “Sprinter” kod adına sahip olan Valorant’ın 18. ajanıdır. Neon'un ilk resmi fragmanı Valorant Champions 2021 tanıtım videosunda yer almıştı. Valorant yeni ajan Neon hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki haberimize göz atın.


Valorant Yeni Ajan Sızıntıları, Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?
Valorant Yeni Ajanı, Valorant Champions finalinde sızdırılmıştı. Valorant yeni ajan hakkında yepyeni sızıntılar ve çıkış tarihi detayları haberimizde!


Valorant Neon Yetenekleri


Valorant Neon Ajan tanıtımı videosunda Neon’un yetenekleri ile ilgili önizlemeleri görebiliyoruz. Filipinli ajan Neon, 4. Bölüm 1. Kısım Karmaşa ile birlikte oyunda olacak. 

(E) YÜKSEK DEVİR: Neon, radyanit dolu biyoelektrik yükünü bacak kaslarındaki sinapslara aktarır ve böylece olağandışı yüksek hızlarda koşabilir. Kullanabileceği yeterli miktarda biyoelektrik yükü olduğu sürece inanılmaz hızlı koşabilir.


(Q) ELEKTRO OK: Neon, avucunun içinden radyanitle güçlendirilmiş bir elektrik oku atar. Elektrik şoku, kısa bir an için statik elektrik alanı oluşturur ve bu alanda bulunan rakiplerini çarpar.


(C) HIZ ŞERİDİ: Neon, bir süredir biriktirdiği radyanitle güçlendirilmiş biyoelektrik yükünü aynı anda iki elinden de püskürtür. Sıkıştırılmış elektrik yükleri yerde hat çizerek ilerler ve bir anda havayla iyonize hale gelerek saf plazma ışığından oluşan iki duvara dönüşür. Neon, bu elektrik tünelinin içinden geçerken düşmana görünmez. Elektrik duvarından geçen rakipler çarpılır.


(X) ENERJİ PATLAMASI: Neon, sırtına bağladığı pillerde depolanan radyanit kaynaklı biyoelektrik enerjinin fazlasını salar. Bedeninden muazzam düzeyde elektrik geçer. Neon, bu muazzam elektrik yükünü parmaklarının ucunda odaklar ve isabet ettiği herkese elektrik çarptıran bir radyanit ışını atar.


Valorant Neon Çıkış Tarihi


Valorant yeni ajan Neon’un, Valorant 4. Bölüm 1. Kısım ile 12 Ocak 2022 tarihinde çıkış yapacak.


Hemen uygun fiyatlı Valorant VP satın al, hazırlıklarını tamamla!


Valorant Vp Satın Al

Valorant 18. Ajan: Neon, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Neon çıkış tarihi ne zaman?

Valorant yeni ajan Neon’un, Valorant 4. Bölüm 1. Kısım ile 12 OCak 2022 tarihinde çıkış yapması bekleniyor.

Valorant Neon yetenekleri neler?

Valorant yeni ajan Neon yeteneklerine bakılırsa düellocu olacak gibi görünüyor. Ayrıca Valorant Neon, oldukça hızlı koşma yeteneğine sahip. Düşmanları geride bırakacak hıza sahip olan Neon’un en önemli yeteneklerinden biri hızı olacak gibi görünüyor. Neon, hızlı koşma ve kayma yeteneğine sahip olacak. Ayrıca Neon oluşturduğu duvardan sektikten sonra bulunduğu alana hasar veren elektrikli topa sahip. Neon’un asıl en önemli yeteneği parmaklarından çıkan elektrik gücü olacak. Neon’un elektriğinin ne kadar hasar verdiği şimdilik bilinmiyor ancak önemli ve onu diğer Valorant ajanlarından ayıran ve Neon’u tanımamızı sağlayan en önemli yeteneği olabilir.

Valorant Neon kimdir?

Neon, “Sprinter” kod adına sahip olan Valorant’ın 18. ajanıdır.