knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri ve Yeni Savaş Bileti
Bu Haberi 1821 Kişi Okudu

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri ve Yeni Savaş Bileti

Valorant 4.0 yaması ile beraber 2022 sezonuna giriş yaptı. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım başladı. 4. Bölüm 1. Kısım yenilikleri ile beraber savaş bileti, harita güncellemeleri ve yeni ajan Neon oyunda yerini aldı. 


Valorant VP Satın AlValorant 4.0 Yama Notlarında Öne Çıkanlar


Breeze ve Bind haritalarındaki değişiklikler, yeni ajan Neon, Protocol 781-A ve rekabet modu değişiklikleri 4.0 yamasında öne çıkanlar arasında. Artık dereceli oyun oynamak için hesap seviyeniz 20 olmalı. 20. hesap seviyesine ulaşmadıysanız fakat dereceli sırada oynadıysanız derecelide oynamaya devam edebileceksiniz. 5’li hazır grupların kademe puanı kaybı azaltıldı. Haritaların rastgeleliği arttı. Bu sayede haritaların denk gelme oranı artmış oldu. Maçlarda aynı haritalar sürekli üst üste gelmeyecek.


Valorant 4.0 Yama Notları


Valorant Yeni Ajan Neon


Kadroya yeni dahil olan 18. ajan Neon 4. Bölüm 1. Kısım ile beraber oyunda yerini aldı. Hızı, enerji okları ve ölümcül yıldırımlar ultisi ile merakla beklenen biyoelektrik güçlü ajan Neon seçilmek için hazır.


Valorant yeni ajan Neon’un yeteneklerine aşağıdaki haberimizden göz atabilirsiniz.


Valorant 18. Ajan: Neon, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Valorant yeni Manilalı ajanı Neon kimdir, Neon yetenekleri neler ve çıkış tarihi ne zaman? İşte Valorant'ın yeni 18. ajanı Neon hakkında detaylar!


Yeni Kaplama Seti Protocol 781-A


Valorant Protocol 781-A, sesli hat (VO) ses özelliği eklendi. Protocol 781-A silahları, çatışmada özel olarak askeri birliklere destek olması, performanslarının gözlemlenmesi ve tüm emirlerin harfiyen uygulandığından emin olunması için tasarlandı. Protocol 781-A sesli özelliğinde beyaz, pembe ve yeşil renklerde kadın seslendirmesi, normal, kırmızı ve mavi renkli silahlar erkek sesi ile seslendiriliyor.


Valorant Protocol 781-A ile ilgili tüm detaylarına aşağıdaki haberimizden göz atabilirsiniz.


Valorant Yeni Silah Koleksiyonu: Protocol 781-A
Valorant yeni Protocol 781-A koleksiyon görünümünü ortaya çıkardı. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım’la ilgili tüm yenilikleri hız kesmeden ortaya çıkarıyor. Detaylar haberimizde!


Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti


Valorant 4. Bölüm 1. Kısım yeni savaş biletinde bir çok silah deseni, oyuncu kartları ve spreyler bizleri bekliyor. Bu savaş biletinde ki silah setlerinin bir çoğunda renk paketleri içermektedir. Ebruli, Şematik, Hızlı ve Ölümcül silah kaplamaları Valorant Savaş Bileti ile birlikte oyunda.


Valorant Hızlı ve Ölümcül Silah Kaplama


Valorant Hızlı ve Ölümcül Silah Kaplama Seti


Valorant Ebruli Silah Kaplama Seti


Valorant Ebruli Silah Kaplama Seti


Valorant Şematik Silah Kaplama


Valorant Şematik Silah Kaplama Seti


Oyuncu Kartları


Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Kartları


Spreyler


Valorant 4. Bölüm Savaş Bileti Spreyler


Valorant Battle Pass GameSatış'ta! Hemen VP satın al!


Valorant VP Satın Al

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri ve Yeni Savaş Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım ne zaman?

Valorant 4.0 yaması ile beraber  12 Ocak 2022 itibariyle Valorant 4. Bölüm 1. Kısım başladı. 4. Bölüm 1. Kısım yenilikleri ile beraber savaş bileti, harita güncellemeleri ve yeni ajan Neon oyunda yerini aldı.

Valorant yeni ajan Neon geldi mi?

Kadroya yeni dahil olan 18. ajan Neon 4. Bölüm 1. Kısım ile beraber 12 Ocak 2022'de oyunda yerini aldı. Hızı, enerji okları ve ölümcül yıldırımlar ultisi ile merakla beklenen biyoelektrik güçlü ajan Neon seçilmek için hazır.

Valorant yeni Savaş Bileti kaç VP?

Valorant Savaş Bileti'ni 1000 VP ile GameSatış'tan alabilirsiniz.

Valorant yeni Savaş Bileti skinleri neler?

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım yeni savaş biletinde bir çok silah deseni, oyuncu kartları ve spreyler bizleri bekliyor. Bu savaş biletinde ki silah setlerinin bir çoğunda renk paketleri içermektedir. Ebruli, Şematik, Hızlı ve Ölümcül silah kaplamaları Valorant Savaş Bileti ile birlikte oyunda.