knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti ve 4.08 Yama Notları
Bu Haberi 1457 Kişi Okudu

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti ve 4.08 Yama Notları

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım başladı. 4. Bölüm 3. Kısım yenilikleri ile beraber yeni savaş bileti, yeni RGX 11z Pro 2 set ve yeni ajan Fade oyunda yerini alıyor. Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile beraber 4.08 yama notları da yayınlandı. İşte Valorant 4.08 yama notları ve Valorant 4. Bölüm 3. Kısım yenilikleri


İndirimli VP satın al!


Valorant Vp Satın Al


Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Yenilikleri - Yeni Savaş Bileti


YENİ AJAN: FADE


Valorant Yeni Ajan Fade


Valorant kadrosunun yeni Öncü ajanı Fade oyunda yerini aldı. Valorant yeni Türk ajan Fade, özellikle Türkiye bölgesindeki oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Yeni ajan Fade ve yetenekleri keşfedilmek için hazır. Valorant yeni ajan Fade yetenekleri ise şu şekilde:


Valorant Fade Yetenekleri

 

 • Musallat (E): Musallat olan bir gözcü KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.
 • Mıhla (Q): Bir saf korku yumağı KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Yumak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.
 • Ecel (C): Bir Ecel KUŞAN. Ecel'i düz bir hatta ileriye yollamak için ATEŞ ET. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip hedefinin peşine takılır ve yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel'i nişangâhının baktığı yöne doğru ilerletmek için ATEŞ ETME Düğmesi'ni BASILI TUT. 
 • Gece Karanlığı (X): Korkunun gücünü KUŞAN. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için ATEŞ ET. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular.Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti


Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile beraber yepyeni skinler oyunda yerini aldı. Bu bölümde SYS setinin yorumlanmış halini görüyoruz. Seçkin Savaş Bileti, Vandal ve yakın dövüş kaplamalarının yanı sıra Özel Ders spreyi ve Alaca Phantom kaplamasını da beraberinde getiriyor. Yeni savaş biletinde yer alan skinler:

 

 • Hue Shift
 • COBRA
 • SYS
 • Battlepass Melee
 • Yeni Oyuncu Kartları


Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti


Yeni Paket: RGX 11z PRO 2


Yeni Valorant RGX 11z Pro 2, görünüş olarak orijinal RGX paketine benziyor. Paketin yeni versiyonu RGX 11z Pro 2 için ise daha fazla silah görünümü ile pakete Operator, Phantom ve Kelebek Bıçak eklendi. 


Valorant RGX 11z Pro 2


RGX 11z Pro 2 yeşil, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere dört renk çeşidine sahip ve koleksiyonu eşsiz yapan ikonik fütüristik-şeffaf temayı tekrardan bu uzantıda görüyoruz. Valorant RGX 11z Pro 2 paketi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki haberimize göz atın.


Valorant Yeni Skin Paketi: RGX 11z Pro 2
Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile birlikte yeni skin paketini duyurdu. İşte Valorant yeni skin RGX 11z Pro 2 çıkış tarihi, fiyatı ve detayları…


Valorant 4.08 Yama Notları


Valorant 4.08 yama notları yayınlandı. 4.08 yama notları ile beraber yeni Öncü Türk ajan Fade oyuna dahil oluyor.


Jett değişikliklerinden önceki haberlerimizde bahsetmiştik. Bu yama ile beraber Jett’in E yeteneğine nerf getirildi Jett ile beraber bu yamada Sova ve Neon için de değişiklikler mevcut. Radyant haricinde tüm beceri kademelerindeki 5’li hazır grupların kademe puanı kazanma/kaybetme oranı %25’e düşürüldü. Eşleştirme süreleri kısaldı. Jett’in E yeteneğine getirilen nerf ile ilgili bilgileri daha önceden size aktarmıştık. 


Valorant 4.08 Ajan Güncellemeleri


JETT


Valorant Jett


Jett’in rüzgar gibi yeteneği bu yamada nerflendi. 

 

 • E'ye basıldıktan sonra Jett'in bir Rüzgâr Gibi yükü harcanır ve 0,75 saniyelik bir gecikmeden sonra tuşa tekrar basıldığında Jett'in ileri atılabileceği 12 saniyelik zaman aralığı etkinleşir.
 • Jett 2 skor alarak Rüzgâr Gibi yeteneğinin yükünü yenileyebilir.
 • Jett'in ileri atılmasına yönelik değişikliklere ayak uydurmak adına Tırmanış modunda bıçak turlarındaki ileri atılma işlevi düzenlenecek.


Valorant 4.08 Yaması ile Jett’in E Yeteneğine Nerf Geliyor
Riot Games, Valorant 4.08 yaması ile birlikte Jett’in E yeteneğine nerf getiriyor. Valorant Jett yetenekleri, Valorant 4.08 yama notları ile birlikte değişecek.  Detaylar haberimizde...


NEON


Valorant Neon

 

 • Bir düşmanı öldürdükten sonra kazanılan enerji miktarı arttı: %25 >>> %100
 • Kuşanma gecikmesi sırasında kayma yeteneği kullanılamaz.
 • Hız kısıtlaması kaldırıldı
 • Neon artık iki yana ve ileriye kayabiliyor. Kayabilmesi için sadece hareket halinde olması gerekiyor.
 • Enerji tüketimi arttı: 6,7/sn >>> 10/sn
 • Duvar hasarı kaldırıldı.


SOVA


Valorant Sova

 

 • Etki süresi azaldı: 10 sn >>> 7 sn
 • Canı azaldı: 125 >>> 100
 • İğnenin Ortaya Çıkarma Özelliği
 • Açığa çıkaran sinyallerin sayısı azaldı: 3 >>> 2
 • Açığa çıkaran ilk sinyalden önceki ilk gecikme süresi arttı: 1,2 sn >>> 1,6 sn*
 • *Birinci ve ikinci açığa çıkarma sinyali arasındaki gecikme süresi hâlâ 1,2 sn.
 • Şok Dart Maksimum hasarı azaldı: 90 >>> 75
 • Alan hasarı yeni maksimum hasarıyla uyumlu olacak şekilde düzenlendi


Ayrıca Jett'in Keskin Fırtına'sı, Raze'in Nefes Kesen'i ve Sova'nın Avcı'nın Hiddeti yeteneği artık kuşanıldığında ne kadar cephane kaldığını gösterecek.


Valorant 4.08 yama notları ve Valorant 4. Bölüm 3. Kısım yenilikleri bu şekilde. Yeni Türk ajan Fade, yeni set RGX 11. Pro 2 ve yeni Valorant savaş bileti sahibi olmak için aradığın indirimli VP GameSatış’ta! 7/24 güvenilir hizmet garantisiyle ucuz fiyata Valorant VP satın al!


Valorant Vp Satın Al

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti ve 4.08 Yama Notları Sıkça Sorulan Sorular

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman?

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım 28/04/22 itibariyle başladı. Yeni Savaş Bileti için hemen VP satın alabilirsiniz.

Valorant yeni Öncü ajan Fade geldi mi?

Valorant yeni Öncü Türk ajan 28/04/22 itibairyle oyunda yerini aldı.

Valorant 4.08 yama notları ile Jett'e nerf mü geldi?

Valorant 4.08 yama notları ile birlikte Jett'in Rüzgar Gibi yeteneğine nerf getirildi. Artık E'ye basıldıktan sonra Jett'in bir Rüzgâr Gibi yükü harcanır ve 0,75 saniyelik bir gecikmeden sonra tuşa tekrar basıldığında Jett'in ileri atılabileceği 12 saniyelik zaman aralığı etkinleşir.

Valorant yeni battle pass nasıl alınır?

Valorant Battle Pass, GameSatış üzerinden uygun fiyatlarla satın alınabilir.