knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Mobile Oynanış Videosu Sızdırıldı - İlk Görüntüler
Bu Haberi 485 Kişi Okudu

Valorant Mobile Oynanış Videosu Sızdırıldı - İlk Görüntüler

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve geliştirme sürecinde olan Valorant Mobile’ın ilk oynanış videosu ve görüntüleri sızdırıldı. Paylaşılan görüntülerde oyuncuların merakla beklediği Valorant Mobile’ın yeni görüntüleri ile birçok ipucu da ortaya çıktı. İşte Valorant Mobile oynanış videosu ve daha fazlası…


İndirimli Valorant VP satın al!


Valorant Vp Satın Al


Valorant Mobile Oynanış Videosu Yayınlandı


Valorant şu anda sadece PC’ye özel olmasına rağmen dünya çapında büyük bir FPS oyuncu kitlesine sahip. Riot,  Valorant Mobile ile bu kitleyi daha da genişletmeyi planlıyor. Valorant Mobile ile ilgili bir önceki haberimizde bazı detayları paylaşmıştık. Şimdi ise Valorant Mobile ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı ve ilk oynanış videosu yayınlandı.


Valorant Mobile ile ilgili daha çok bilgi için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


VALORANT Mobile Sızdırıldı-VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek?
Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan VALORANT, şimdi mobil sürümü ile daha çok kitleye ulaşmayı hedefliyor. İşte VALORANT Mobile çıkış tarihi, VALORANT Mobile ne zaman gelecek? Detaylar haberimizin devamında…


Valorant Mobile İlk Oynanış VideosuOldukça hızlı yayılan Valorant Mobile’ın bu ilk oynanış videosu, Valorant Mobile hakkında oyunculara oldukça fazla ipucu veriyor. Valorant’ın PC sürümünden farklı ne gibi özellik ve görüntülerle karşılaşacağımız az da olsa Valorant Mobile’ın oynanış videosunda ortaya çıkmış oldu. 


Valorant Mobile 13 dakikalık oynanış videosunun, Çin’de yapılan oyun testlerine ait olduğu belirtildi. YouTuber tarafından paylaşılan Valorant Mobile oynanış videosunda grafiklerin nasıl olacağı ile ilgili de oyuncular fikir edindi, ancak oyunun mobil sürümü çıkana kadar bu grafiklerin ve görünümlerin değişebileceğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.


Valorant Mobile oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte oyunun mobil sürümünün nasıl bir deneyim yaşatacağı ile ilgili daha çok bilgi sahibi olacağız. Şimdilik Valorant yeni ajan Fade popülerliğini koruyor. Hala denemediysen hemen en uygun fiyatla, ucuz Valorant VP satın al! Valorant VP ve Valorant Hesap Satış için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Valorant Ucuz VP Satın Al

Valorant Mobile Oynanış Videosu Sızdırıldı - İlk Görüntüler Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Mobile Oynanış Videosu Yayınlandı Mı?

Valorant Mobile ile ilgili bir önceki haberimizde bazı detayları paylaşmıştık. Şimdi ise Valorant Mobile ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı ve ilk oynanış videosu yayınlandı. Detaylar haberimizde...

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Ne yazık ki VALORANT Mobile çıkış tarihi henüz belli değil. Riot henüz VALROANT Mobile çıkış tarihini açıklamadı ancak VALORANT Mobile'ın ilk oynanış videosu yayınlandı.