knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant Türk Ajan İsmi Belli Oldu - Valorant Türk Ajan Fade
Bu Haberi 603 Kişi Okudu

Valorant Türk Ajan İsmi Belli Oldu - Valorant Türk Ajan Fade

Valorant yeni Türk ajan ile ilgili bilgiler hız geçmeden gelmeye devam ediyor. Valorant’a gelecek olan yeni ajanın Türk olacağı bilgisi oyuncuları oldukça heyecanlandırdı, tabii bizi de… Türk ajan ile ilgili yeni bilgileri hız kesmeden sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Valorant yeni Türk ajanın ismi de belli oldu. İşte Valorant yeni Türk ajan ismi, Valorant yeni ajan ne zaman gelecek, Valorant yeni Türk ajan yetenekleri ve daha fazlası…


İhtiyacın olan Valorant Points GameSatış’ta! VP satın al! Valorant Hesap Satışı için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Valorant VP Satın Al


Valorant Yeni Türk Ajan İsmi Belli Oldu, Yeni Ajan İsmi “Fade”


Valorant bünyesinden gelen açıklama ve bilgilere göre, Valorant yeni Türk ajan ismi “Fade” olacak. Fade ne demek diye soracak olursak,  “solmak, karartmak, uçmak, unutulup gitmek” anlamlarına gelmektedir. Valorant yeni ajana “Fade” isminin verilmesi beklentileri tam olarak karşıladı mı bilemiyoruz, fakat ajanın yetenek animasyonları kapsayabileceği tahminlerimiz arasında. 

 

 

 


Valorant Türk Ajan Yeni Bilgiler


Valorant yeni Türk ajan Fade, kadın olacak. Ajan ile ilgili paylaşılan videolarda, diğer ajanları hapse aldığını görebiliyoruz. Yeni ajan ile ilgili henüz tam bir görsel yok fakat Valorant yeni ajan yetenekleri geçtiğimiz günlerde belli oldu. Valorant yeni ajan kod adı ise “Bounty Hunter”.  Valorant yeni Türk ajan yetenekleri için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


Valorant Yeni Ajan Bounty Hunter Yetenekleri Sızdırıldı!
Valorant’ın merakla beklenen gizemli ve kod adı Bounty Hunter olan ajanın yetenekleri sızdırıldı. Valorant Türk ajanın tüm yetenekleri, Valorant yeni ajan yetenekleri neler? Valorant Bounty Hunter yetenekleri neler, Valorant Türk ajan ne zaman gelecek? Detaylar haberimizin devamında…


Valorant yeni Türk ajanımız biraz sinsi bir ajan olarak tanıtılıyor. “Korku Avcısı” olabileceği tahminlerimiz arasında. İlerleyen günlerde Valorant yeni Türk ajan Fade hakkında daha çok bilgiyi sizlerle paylaşıyor olacağız.


Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?


Valorant Türk ajan ne zaman gelecek henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat tahminlerimize göre yeni ajan “Fade”, Nisan 2022 sonu veya Mayıs 2022 başlarında gelebilir. Yeni ajan gelene kadar hazırlıklarınızı tamamlamanız için ihtiyacınız olan Valorant Points GameSatış’ta. Uygun fiyatlı, indirimli Valorant VP satın al, heyecana ortak ol!


Valorant VP Satın Al, Valorant Hesap Satış

 

Valorant Türk Ajan İsmi Belli Oldu - Valorant Türk Ajan Fade Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Türk Ajan İsmi Ne Olacak?

Valorant bünyesinden gelen açıklama ve bilgilere göre, Valorant Türk ajan ismi “Fade” olacak. Fade ne demek diye soracak olursak,  “solmak, karartmak, uçmak, unutulup gitmek” anlamlarına gelmektedir.

Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant Türk ajan ne zaman gelecek henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat tahminlerimize göre yeni ajan “Fade”, Nisan 2022 sonu veya Mayıs 2022 başlarında gelebilir.

Valorant Türk Ajan Gelecek Mi?

Valorant'a gelecek bir sonraki ajanın Türk olacağı kesinleşti. Valorant Türk ajan "Fade" Nisan 2022 sonu veya Mayıs 2022 başlarında gelebilir.

Valorant Yeni Ajan Nereli?

Valorant yeni ajan menşei Türkiye. Valorant yeni Türk ajan ismi ise "Fade".