knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Yeni Ajan Bounty Hunter Yetenekleri Sızdırıldı!
Bu Haberi 1042 Kişi Okudu

Valorant Yeni Ajan Bounty Hunter Yetenekleri Sızdırıldı!

Valorant’ın merakla beklenen gizemli ve kod adı Bounty Hunter olan ajanın yetenekleri sızdırıldı! Valorant’ın bir sonraki ajanının Türk olacağının doğrulanmasının ardından, Valorant yeni Türk ajan yetenekleri de sızdırıldı. Valorant Türk ajanın tüm yetenekleri, Valorant yeni ajan yetenekleri neler? Valorant Bounty Hunter yetenekleri neler, Valorant Türk ajan ne zaman gelecek? Detaylar haberimizin devamında…


Valorant Hesap Satışı


Geçtiğimiz günlerde Valorant yeni ajan ile ilgili Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuklu bir görsel paylaşmıştı. Valorant yeni Türk ajan sızıntıları için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek? - Yeni Bilgiler
VALORANT Türk ajan hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. “Ajanların Durumu” hakkında resmi sitesinde paylaşılan makalede iddiaları güçlendiren ipuçları bulunuyor.  Detaylar haberimizde...


Valorant Yeni Ajan Yetenekleri


Geçtiğimiz saatlerde Valorant, yeni ajanın yeteneklerini de sızdırdı. Valorant poligonda paylaşılan görselde yeni ajanın cinsiyeti de belli oldu. Valorant yeni ajan bir kadın olacak. Ayrıca Valorant’ın paylaştığı görselde gördüğümüz nazar boncuğunu, yeni ajan yeteneklerinin sızdırıldığı görselde karşımıza çıkıyor. Poligonda gördüğümüz ellere bakacak olursak ajanın sol parmağında Türk kahveli fotoğraftaki nazar boncuğu, ajanın parmağında yüzük olarak kullanılmış. Valorant yeni ajanın yetenekleri de sızdırıldı. Yeni ajanımızın bazı yetenekleri, Reyna’nın yeteneklerini de çağrıştırıyor. 


Valorant Yeni Türk Ajan Yetenekleri


Valorant Türk ajan Bounty Hunter yetenekleri:


C Yeteneği (Prowler): C yeteneği sayesinde düşmanları 3 saniye boyunca kör eden bir yaratık gönderir. 300 kredi ücretindedir ve iki defa kullanılmaktadır.


Q Yeteneği (Seize): Bounty Hunter Q yeteneği ile düşmanları içine çekebilen, hasar veren ve düşmanlarını sağır eden bir küre oluşturabilir. 7 metreye kadar genişler ve yakalanan düşmanları merkezine bağlar. Bağlı düşmanlar 75 çürüme hasarı alır, sağır olur ve bulundukları bölgeden 5 saniye boyunca normal yollarla kaçamazlar. 200 kredi ücretindedir. 


E Yeteneği (Haunt): 12 saniye boyunca düşmanın yerini açığa çıkaran bir göz oluşturur. Küre yere düşene kadar maksimum 1,5 saniye havada kalabilecek. Yere çarptığında tekrar yükselir ve yok edilebilecek bir göze dönüşür. Eğer göz rakipleri görürse, rakipleri ortaya çıkarır ve 12 saniye süren iz zayıflatması uygular. Pasif yetenektir, kredi gerektirmez.


X Yeteneği (NightFall): Düşmanı sağır bırakan, yerlerini açığa çıkaran ve çürüten bir sis oluşturur. X (Nightfall) Gece Düşmesi yeteneği Bounty Hunter’ın ultimate yeteneğidir. Sis düşmanla temas ederse takip edilir, sağır olur ve 12 saniye boyunca çürüme hasarı alır. Ultinin dolması için 7 bar gerekmektedir.


Valorant yeni ajan Bounty Hunter yetenekleri bu şekilde. Daha fazla bilgimiz oldukça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. İndirimli Valorant VP, uygun fiyatlı Valorant VP GameSatış’ta! Valorant VP satın al!


Valorant VP Satın Al

Valorant Yeni Ajan Bounty Hunter Yetenekleri Sızdırıldı! Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Yeni Ajan Bounty Hunter Yetenekleri Neler?

Valorant Türk ajan Bounty Hunter yetenekleri:

  • C Yeteneği (Prowler): C yeteneği sayesinde düşmanları 3 saniye boyunca kör eden bir yaratık gönderir. 300 kredi ücretindedir ve iki defa kullanılmaktadır.
  • Q Yeteneği (Seize): Bounty Hunter Q yeteneği ile düşmanları içine çekebilen, hasar veren ve düşmanlarını sağır eden bir küre oluşturabilir. 7 metreye kadar genişler ve yakalanan düşmanları merkezine bağlar. Bağlı düşmanlar 75 çürüme hasarı alır, sağır olur ve bulundukları bölgeden 5 saniye boyunca normal yollarla kaçamazlar. 200 kredi ücretindedir.
  • E Yeteneği (Haunt): 12 saniye boyunca düşmanın yerini açığa çıkaran bir göz oluşturur. Küre yere düşene kadar maksimum 1,5 saniye havada kalabilecek. Yere çarptığında tekrar yükselir ve yok edilebilecek bir göze dönüşür. Eğer göz rakipleri görürse, rakipleri ortaya çıkarır ve 12 saniye süren iz zayıflatması uygular. Pasif yetenektir, kredi gerektirmez.
  • X Yeteneği (NightFall): Düşmanı sağır bırakan, yerlerini açığa çıkaran ve çürüten bir sis oluşturur. X (Nightfall) Gece Düşmesi yeteneği Bounty Hunter’ın ultimate yeteneğidir. Sis düşmanla temas ederse takip edilir, sağır olur ve 12 saniye boyunca çürüme hasarı alır. Ultinin dolması için 7 bar gerekmektedir.