knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman Saat Kaçta? (6. Bölüm 1. Kısım)
Bu Haberi 2011 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman Saat Kaçta? (6. Bölüm 1. Kısım)

2023 yılının başlamasına çok az bir zaman kaldı. Yeni yıl yaklaşırken oyuncular, VALORANT yeni sezon ne zaman saat kaçta merak etmeye başladılar bile. Peki, merakla beklenen VALORANT yeni sezon ne zaman? VALORANT yeni sezon saat kaçta? VALORANT 6. bölüm ne zaman? İşte VALORANT’ın yeni sezonu hakkında tüm bildiklerimiz…


VALORANT Hesap Satışı için tıklayın.


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Yeni Sezon (6. Bölüm 1. Kısım)


VALORANT’ın yaklaşan yeni sezonu 6. Bölüm hakkında önemli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Pek çok önemli değişiklik beklediğimiz VALORANT 6. Bölüm oyuncuları heyecanlandıracak pek çok yenilikle birlikte gelecek. 


VALORANT yeni sezonda önemli harita değişikliklikleri ve güncellemeleri bizleri bekliyor olacak. Yeni sezonda Bind ve Breeze haritalarının, harita havuzundan çıkarılması bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra Riot, çeşitli sızıntılarla yepyeni bir harita üzerinde de çalıştıklarını doğruladı. Dolayısıyla VALORANT yeni sezonda yeni bir harita gelmesini bekleyebiliriz. Peki, VALORANT yeni sezon ne zaman?


VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Ne Zaman?


VALORANT yeni sezon hakkında henüz net bir çıkış tarihi olmasa da bazı sızıntılar mevcut. VALORANT yeni sezon güncellemesinin 10 Ocak 2023 tarihinde gelmesi bekleniyor. Mevcut yama döngülerinin ve savaş biletlerinin süresini göz önüne bulundurursak güncellemenin 10 Ocak’ta yayınlanacağına dair güçlü bir beklenti var. Ayrıca güçlü VALORANT sızıntıları ile bilinen floxay, VALORANT yeni sezon takvimini paylaştı. Sızdırılan bilgilere göre VALORANT yeni sezon tarihleri şu şekilde olacak:

 

  • VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım: 10 Ocak – 7 Mart
  • VALORANT 6. Bölüm 2. Kısım: 7 Mart – 25 Nisan
  • VALORANT 6. Bölüm 3. Kısım: 25 Nisan – 27 Haziran


VALORANT Yeni Sezon Saat Kaçta?


VALORANT yeni sezon 6. Bölüm saat kaçta gelecek henüz net bir bilgi yok ancak saatler gece yarısını gösterdiğinde yeni sezonun başlamasını bekleyebiliriz.


Valorant Yeni Sezon Split


VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?


Bildiğiniz üzere VALORANT’ın yeni sezonda yeni harita getireceğine dair bazı söylentiler mevcut. Riot Games’ten konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak yeni sezonda yani VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte önemli açıklamaların gelmesini bekliyoruz. 


Yeni harita söylentilerinin yanı sıra Ocak ayında Bind ve Breeze haritalarının kaldırılması ve Split haritasını yeniden oyuna eklenmesi muhtemel. 


VALORANT yeni harita hakkındaki sızıntılara göz atmak için aşağıdaki haberimizi okuyun.


VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Sızdırıldı!
VALORANT Yeni Harita City Of Flowers hakkında bilgiler, haberin devamında...


Valorant 6. Bölüm Harita Rotasyonu


Riot, VALORANT 6. Bölüm için yeni bir harita rotasyonu oluşturmayı planlıyor. Bildiğiniz üzere Split birkaç ufak değişiklikle beraber geri dönecek. Breeze ve Bind ise dereceli ve derececesiz harita havuzundan belirsiz bir süreliğine çıkarılacak. Ancak Breeze ve Bind haritasında bolca vakit geçirenler üzülmesin çünkü haritalar Spike’a Hücum, özel oyun ve diğer oyun modlarında oynanabilir olmaya devam edecekler. Yeni harita havuzu ise VALORANT 6.9 Yama Notları ile birlikte güncellenecek.


Çıkan söylentilere göre şimdilik VALORANT yeni sezon hakkında bildiklerimiz bu kadar. 2023 Ocak ayında yayınlanması beklenen VALORANT güncellemesi ile birlikte, VALORANT 6. Bölüm hakkında daha çok bilgiye sahip olacağız.


VALORANT yeni sezon başlamadan önce en uygun fiyatlarla indirimli VP satın almayı unutmayın!


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman Saat Kaçta? (6. Bölüm 1. Kısım) Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman?

  • VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım: 10 Ocak – 7 Mart
  • VALORANT 6. Bölüm 2. Kısım: 7 Mart – 25 Nisan
  • VALORANT 6. Bölüm 3. Kısım: 25 Nisan – 27 Haziran

VALORANT Yeni Sezon Saat Kaçta?

VALORANT yeni sezon 6. Bölüm saat kaçta gelecek henüz net bir bilgi yok ancak saatler gece yarısını gösterdiğinde yeni sezonun başlamasını bekleyebiliriz.

VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Bildiğiniz üzere VALORANT’ın yeni sezonda yeni harita getireceğine dair bazı söylentiler mevcut. Riot Games’ten konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak yeni sezonda yani VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte önemli açıklamaların gelmesini bekliyoruz.