2018 ALL-STAR Etkinliği Bu Gece Başlıyor!

2018 ALL-STAR Etkinliği Bu Gece Başlıyor!

Kış Mevsimi, MSI, Yaz Mevsimi, Rift Rivals ve Dünya Şampiyonası tüm rekabetleri geride bıraktık. 2018 senesinin bitmesine günler kala son bir adım kaldı oda All-Star etkinliği!


ALL-STAR'DA TEMSİLCİLERİMİZ KİMLER OLACAK?


LoL Partner Programı dâhilinde Immortu ve KFCEatbox, destek oynaşı ile birçok kez ismini ön sıralara taşıyan Dumbledoge ve son günlerde TSM'e transferi ile herkesin konuştuğu Broken Blade!


Fikstür aşağıdaki gibi olacaktır.


 

TEMSİLCİLERİMİZ NE ZAMAN SAHNE ALACAK?

 

7 ARALIK
04:30 | Zeros - QTV vs Dumbledoge - Immortoru - 2'ye 2 Bağış Turnuvası
*Temsilcilerimiz bu maçta galip geldiği takdirde bir üst tura çıkmaya hak kazanmış olacak. Maç 8 Aralık tarihinde oyananacak.

 

05:20 | Esporcular A vs Esporcular B - Merkez Baskını Oyun Modu
*Broken Blade, Esporcular A takımında mücadele verecek.
*Esporcular A: Licorice - Broken Blade - Maple - Faker - Seiya
*Esporcular B: Zeros - Tierwulf - Jizuké - Rakin - Uzi

 

09:10 | Broken Blade vs Zeros - 1'e 1 Turnuvası
*Temsilcimiz bu maçtan galip geldiği takdirde bir üst tur maçına 8 Aralık tarihinde çıkacak. 1'e 1 Turnuvası'nın kalan kısmı ise 9 Aralık tarihinde oynanacak.

 

8 ARALIK


04:10 | Dumledoge - KFCEatbox - İki Elin Sesi Var Modu
*Klavye ve farenin paylaşılacağı modda espoculardan ve LoL partnerlerinden oluşan iki takım, Sihirdar Vadisi'nde karşı karşıya gelecek.

 

06:10 | Evi vs Dumbledoge - 1'e 1 Turnuvası
*Temsilcimiz bu maçtan galip ayrıldığı takdirde bir üst tur maçına aynı gün içinde çıkacak. 1'e 1 Turnuvası'nın kalan kısmı ise 9 Aralık tarihinde oynanacak.

 

9 ARALIK


03:00 | Doğu - Batı Karşılaşması - 3 Maçlık Seri
*Doğu ve Batı bölgelerinin esporcuları Sihirdar Vadisi'nde karşı karşıya gelecek. Serinin her maçında yeni bir kadro Vadi'de olacak ve Broken Blade ile Dumbledoge da sahnedeki yerlerini alacak.

 


PC Oyun Haberleri
PUBG'ye Kış Haritası Geliyor!
<< Önceki Haber

PUBG'ye Kış Haritası Geliyor!

PUBG oyuncularının merakla beklediği teması kış olan haritası Vikendi, dün gece düzenlenen The Game Awards 2018 töreninde oyunculara sunuldu. Playerunknown's Battlegrounds'a ilk kez eklenecek 6x6 harita olacak. Vikendi haritasıyla birlikte oyuna yeni silahlar ve araçlar gelecek. Yeni harita ile oyuna eklenecek araç bir kar motosikleti, silah ise G36C saldırı tüfeği olacak. Haritanın teması kış ol

07 Aralık 2018, 15:32
PC Oyun Haberleri
MORTAL KOMBAT 11 İçin Geri Sayım Başladı !
Sonraki Haber >>

MORTAL KOMBAT 11 İçin Geri Sayım Başladı !

Mortal Kombat X'in ardından Injustice 2 ile de mükemmel bir iş çıkaran NetherRealm Studios, bir kez daha oyuncuların gönlünü fethetmeye geliyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanında bol kanlı sahneler,acıma duygusunun olmadığı, ölümüne dövüşlerin olduğu harika bir oyun bizleri bekliyor. Kısaca kan gövdeyi götürecek diyebiliriz :) Serinin son oyunu olacağı açıklanan Mortal Kombat 11’in etkileyici sine

07 Aralık 2018, 16:59
Arama sonuçları