Agony Unrated Çıktı

Agony Unrated Çıktı

 

Cehennemin dibinde geçen  korku oyunu  Agony, çıkmadan önce yayınlanan videolar ile hepimizi fazlasıyla heveslendirmişti. Oyunun fazlasıyla korkunç ve psikolojik bir gerilime sebep olacağını düşünüp merakla oynamaya başlamıştık. Ancak ne yazık ki oyun sansürlüydü ve beklentiyi karşılamadı diyebiliriz. Oyunu oynayan çoğu kişi, sansürlerin oyunu temadan saptırdığını ve hikayenin eksik olduğunu düşünmüştü. Tüm bu feedbacklerden sonra Madmind Studio, Agony'nin sansürsüz versiyonu için çalışmaları başlattı. 


Agony Unrated olarak adlandırılan bu yapım, Steam üzerinde çıkışını gerçekleştirdi. Agony'i daha önceden satın almış olan oyuncular, Agony Unrated'a da ücretsiz olarak sahipler. Agony Unrated için fragman da yayınlayan yapımcı firma, Unrated'ın yalnızca sansürsüz versiyon olmadığını ve gereken karakter-doku kalitesi çalışmalarını da geliştirdiklerini açıkladı. Agony Unrated ile yapılan çeşitlendirmeler ve düzeltmeler ile oyunun yeni hali umuyoruz ki yaşanan düş kırıklığını giderecektir.


Keyifli oyunlar ! 

 


PC Oyun Haberleri
The Quiet Man PC'ye Geliyor
<< Önceki Haber

The Quiet Man PC'ye Geliyor

Yüksek kaliteli canlı çekim ve gerçekçi grafikler ile hikaye odaklı oyun The Quiet Man, 1 Kasım 2018 yani yarın Steam üzerinden PC platformu oyuncularıyla buluşuyor. Square Enix tarafından geliştirilen sinematik aksiyon oyununda, gizemli bir maskeli adamdan bir kadın şarkıcının kaçırılması hakkında araştırma yapıyoruz. Oyundaki kahramanımız olan Dane ile bu maceraya ortak oluyoruz. The Quite Ma

31 Ekim 2018, 09:55
PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Cadılar Bayramına Özel Yeni Kostümler Geldi
Sonraki Haber >>

Fortnite'a Cadılar Bayramına Özel Yeni Kostümler Geldi

Fortnite'ta Cadılar Bayramı şenliği devam ediyor ! Fortnite Cadılar Bayramına özel yeni kostümler bugün itibari ile oyun içi mağazadaki yerini aldı. Fortnite V-Papel satın alarak dilediğiniz kostümü oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizi yeni Fortnite Kostümleri ile tanıştıralım. Keyifli oyunlar !

31 Ekim 2018, 12:08
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları