Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Battle royale türünün popüler oyunlarından biri olan Apex Legends yenilikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Mobil platforma çıkmaya hazırlanan Apex Legends 4. sezon fragmanı yayınlandı.

 


Geliştirici Respawn Entertainment Apex Legends 4. sezon çıkış fragmanını resmi Twitter hesabından paylaştı. 4 Şubat’ta gelecek yeni sezon ile birlikte yeni karakterde oyuncularla buluşacak. Revenant isimli yeni kahraman ve Sentinel adında yeni bir silah oyuna eklenecek. 4. sezon için ilk duyurulan Forge adını taşıyan yeni bir karakterin, bir hikaye fragmanında öldürüldüğü gösterildi. Sonrasında detaylandırılan Apex Legends Sezon 4 ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Yeni eklenecek karakterin aslında Revenant adını taşıdığı anlaşıldı.

 


4. sezonda oyuna yeni etkinliklerin ve içeriklerin yanında oyunun birinci senesine özel birçok hediye dağıtılacağı söyleniyor. Şimdi en ucuz Apex Legends Coins, GameSatış'ta sizleri bekliyor!

 


PC Oyun Haberleri
Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri Güncellemesi
<< Önceki Haber

Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri Güncellemesi

Günün erken saatlerinde Steam üzerinden Counter Strike: Global Offensive oyununa yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeler bazı rekabetçi haritalarına gelen düzenlemelerden oluşuyor. Başlıca değişiklik gelen mapler şu şekilde; Dust 2, Mirage, Cache, Train Dust 2: CS:GO'nun en popüler haritarından biri olan Dust 2'nin üst tünel bölümünde bulunan Skybox adı verilen tabanı kaldırdı. Oyuncular artı

31 Ocak 2020, 15:42
ESpor Haberleri
League of Legends VFŞL Kış Mevsimi İlk Hafta Sonuçları
Sonraki Haber >>

League of Legends VFŞL Kış Mevsimi İlk Hafta Sonuçları

League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 1 Şubat 2020 Tarihi itibari ile kapılarını tüm oyuncularına açtı. Heyecanlı bir bekleyiş sonunda açılışını yapan League of Legends VFŞL Liginin ilk hafta sonuçları dün itibari ile tamamlandı. VŞFL Kış Mevsimi ilk hafta sonuçlarını haberimizde. Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 1. Hafta 1. Gün Sonuçları - Royal Youth

03 Şubat 2020, 11:13
Arama sonuçları