Apex Legends'a Solo Modu Geliyor!

Apex Legends'a Solo Modu Geliyor!

Apex Legends 2019 yılının başlarında çıktı ve oyunun çıkışından bu yana tüm oyuncuların oyundan ortak beklentisi vardı. Solo Modu. Uzun bir bekleyişin ardından tüm Apex Legends oyuncularını sevindiren haber geldi. Kısa bir süreliğine de olsa Iron Crown Collection Event ile birlikte Apex Legends oyuncuları artık tek başlarına savaşa katılabilecek. 

 

Apex Legends Solo Modu Ne Zaman Gelecek?

 

Bir sonraki etkinlik olan Iron Crown Collection Event ile birlikte oyuna Solo Modu da ekleniyor. Bu etkinliğin geliş tarihi ise 13 Ağustos olarak açıklandı. 13 Ağustos tarihinden sonra kısa bir süreliğine de olsa tüm oyuncular tek başlarına karşılaşmalara girebilecek. 

 

Apex Legends Solo Modu Ne Kadar Sürecek?

 

Paylaşılan bilgilere göre Apex Legends Solo Modu kısa bir süre oynanabilir olacak. Bu süre ise şu an için 2 hafta olarak belirtildi. Yani 27 Ağustos tarihinde son bulacak. Bu da tüm Apex Legends oyuncularına Solo Modu tatmaları için 13 Ağustos tarihinden 27 Ağustos tarihine kadar tam 14 gün sağlıyor. Elinizi çabuk tutun ve galibiyetin mutluluğunu tek başınıza yaşayın!

 

İndirimli Apex Legends Apex Coins satın alın ve hemen hesabınıza yükleyin. Apex Coins satış sitesi GameSatış her zaman hizmetinizde!


PC Oyun Haberleri
CS:GO’ya 2 Yeni Harita Geldi!
<< Önceki Haber

CS:GO’ya 2 Yeni Harita Geldi!

Yıllardır rekabetçi türünde en çok oynanan CS:GO’ya yeni gelen güncelleme ile 2 yeni harita eklendi. Valve’nin en popüler oyunu haline gelen Counter-Strike’ın en son oyunu Counter-Strike: Global Offensive oyuncuların halen favorisi konumunda yerini koruyor. Halen birçok oyuncu tarafından oynanamaya devam eden oyuna yeni haritalar eklendi. Seaside ve Breach adındaki haritalar güncelleme yapıldık

01 Ağustos 2019, 11:56
PC Oyun Haberleri
100.000 TL Ödüllü Fortnite Turnuvası Başlıyor!
Sonraki Haber >>

100.000 TL Ödüllü Fortnite Turnuvası Başlıyor!

Epic Games tarafından düzenlenen Türkiye'nin en büyük Fortnite turnuvası başlıyor! 100.000 TL nakit para ödüllü için turnuvaya siz de katılın. Ön elemeler çok yakında başlıyor! Fortnite 10. sezon Türkiye'deki tüm Fortnite oyuncuları için hızlı bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan 15.000 TL nakit para ödüllü Fortnite Özel Topluluk Turnuvasının ardından şimdi de Türkiye'nin en büyük e

08 Ağustos 2019, 09:38
Arama sonuçları