Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliği Sızdırıldı

Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliği Sızdırıldı

Şubat ayında oyuncularla buluşan Apex Legends halen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3. sezonu ile yine gündeme gelmiş ve oyunculara yeni karakter Crypto’yu buluşturdu. Eski popülaritesini kazanmak adına oyuna etkinlik ve yenilikler getirmeye devam eden geliştirici ekibin bir sonraki güncellemesi Apex Legends Cadılar Bayramı etkinliği olacağa benziyor. 

 

Apex Legends’in en büyük iki rakibi sayılacak PUBG ve Fortnite tarafından cadılar bayramı etkinlikleri duyurulmuştu. Oyunun data dosyaları içerisinde yer alan bilgilere göre oyuna cadılar bayramı temalı içerik ve sınırlı süreli bir etkinlik eklenecekmiş. 

 

Sınırlı süreli olarak karşımıza çıkacak etkinliğin adları Halloween Fight veya Fright olacağı söyleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan etkinliğin yakında duyurulacağı düşünülüyor. GameSatış üzerinden en ucuz Apex Legends Coins satın alarak hazırlıklarınızı şimdiden tamamlayın.


Konsol Oyun Haberleri
Death Stranding'den Yeni Fragman Geldi!
<< Önceki Haber

Death Stranding'den Yeni Fragman Geldi!

Hideo Kojima'nın merakla beklenen oyunu Death Stranding'in çıkmasına sayılı günler kaldı. Sony ile iş birliği yapan Hideo Kojima, oyun için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanları özellikle kendisi kurgulayan Kojima bu kez de oyunun ana karakteri Sam Bridges'i tanıtıyor. Geçtiğimiz günlerde uzun oynanış videoları yayınlanmıştı. Oyunun reklam dünyasında kullanılması için hazırlanan bu fragman, h

04 Ekim 2019, 13:33
PC Oyun Haberleri
World of Warcraft Güncellemesinin Detayları
Sonraki Haber >>

World of Warcraft Güncellemesinin Detayları

Blizzard, World of Warcraft Battle for Azeroth için büyük bir güncellemenin geleceğini yakın zaman da duyurmuştu. Visions of N'zoth olarak adlandırılan 8.3 güncellemesi 08 Ekim 2019 tarihinde teste açıldı. Güncelleme ile birlikte oyuna birçok yenilik geldi. İlk olarak oyuna, Horde tarafına tilki benzeri olan Vulpera, Alliance tarafına ise robotik ırk olan Mechagnomes eklendi. Bunlara ek olarak al

09 Ekim 2019, 11:49
Arama sonuçları