App Store'da Yılın Oyunu Belli Oldu !

App Store'da Yılın Oyunu Belli Oldu !

Apple, App Store için 2018 yılının en popüler uygulamalarını açıkladı. Zirvenin sahibi ise 200 milyonun üzerinde indirilme sayısına ulaşan PUBG Mobile oldu.

 

PUBG Mobile, mobil oyun dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Google tarafından 2018 yılının en iyi mobil oyunu seçilmişti. Ardından ise benzer bir ödülü Apple’dan kaptı. 2018 senesinin en popüler mobil oyunu PUBG Mobile, tüm mobil oyunlardan daha fazla oynanma süresine sahip olmasından dolayı bu ödülü kazanamaya hak kazanmış durumda. Aynı zamanda PUBG Mobile, en çok indirilme sayısında da biriciliği elden bırakmadı.

 

Listed PUBG Mobile dışında Fortnite, Clash Royale, Hearthstone gibi birkaç oyun daha bulunuyor. App Store’da 200 milyondan fazla indirilmeye ulaşan oyun ayrıca günlük 30 milyondan fazla aktif oyuncu sayısına sahip durumda.


PC Oyun Haberleri
Heroes of the Storm Oyuncularına Kötü Haber
<< Önceki Haber

Heroes of the Storm Oyuncularına Kötü Haber

DotA ve LoL'e göre daha çok casual kitleye hitap eden Blizzard'ın MOBA oyunu Heroes of the Storm için oyuncularını ve sevenlerini üzecek bir haberle karşınızdayız. Blizzard, HotS'da görev alan geliştirici kadronun büyük bir kısmının diğer oyunlara yönlendireceği ve HotS Global Championship espor liginin de sonlandıracağını birkaç gün önce açıklayarak hem oyun hakkında içerik yaratan yayıncıları h

16 Aralık 2018, 16:04
PC Oyun Haberleri
Sonsuzluk Kılıcının Gücüne Epic Games Bile Dayanamadı!
Sonraki Haber >>

Sonsuzluk Kılıcının Gücüne Epic Games Bile Dayanamadı!

Fortnite 7. Sezon'un başlamasıyla birlikte yeni sezona damgasını vuran Sonsuzluk Kılıcı, haksız rekabet sebebi ile oyundan kaldırıldı. Birincil saldırısı 75 olan Sonsuzluk Kılıcı, tüm duvarları tek darbe ile kırabilme özelliğine sahipti. İkincil saldırısı ise oyuncunun uzun mesafe sıçramasına ve indiği yerde bulunan oyunculara 25 hasar vermesini sağlamaktaydı. Sonsuzluk Kılıcı her maçta bir kez o

17 Aralık 2018, 11:13
Arama sonuçları