Artifact Mobil Oyun Olarak Geliyor

Artifact Mobil Oyun Olarak Geliyor

Aranızda Dota’yı sevmeyen var mı diye sorsak, eminiz ki büyük bir çoğunluk ‘Hayır’ cevabını verecektir. Peki biz, Dota temalı bir kart oyunu geliyor, desek? Eminiz ki Dota hayranları bu haberi büyük bir sevinçle karşılayacaklardır. 


Valve’nin üzerinde çalıştığı yeni oyunu ‘Artifact’, Dota temalı bir kart oyunu. PC platformlarına gelecek oyunu oyuncular Steam üzerinden rahatlıkla edinebilecekler. Tabii oyun sadece PC platformuna gelmiyor! Oyunun Ios ve Android platformlarında da yayınlanacak olmasıyla birlikte oyuncular, oyunu diledikleri yerden diledikleri zaman oynayabilme fırsatı yakalayacaklar. 

Artifact’ın çıkış tarihi şu an net olarak bilinmiyor. Tahminler, 2018 sona ermeden çıkacağı yönünde lakin bu sene içinde çıksa dahi, mobil versiyonunun çıkışı 2019 yılını bulacak gibi duruyor. Oyun henüz çıkmadı fakat söylentilere göre oyunun Pc’dense, mobilde daha keyifli oynanacağı yönünde. Etkili bir çıkış yapması beklenen Artifact, mobile çıktığı andan itibaren bir ilke de imza atmış olacak. Çünkü bu zamana kadar hiçbir mobil oyunda Source 2 oyun motoru kullanılmadı. Bununla birlikte mobil oyun teknolojisinin de gittikçe geliştiğini ve gelişmeye devam edeceğini söyleyebiliriz. 

Oyunun içinde tam 280 farklı kart ve 44 farklı karakter bulunuyor. Tabii bu karakterlerin ve kartları hepsi Dota temalı. Oyun içinde bir maç üç farklı masada birden oynanacak ve hepsi birbirini tetikleyecek. Yani bir maç yaparken, aslında üç farklı maç yapacak gibi olacağız. Valve, oyunun çıkışından çok kısa bir süre sonra 1 milyon dolar ödüllü bir turnuva dahi yapmayı planlıyor. Bu da zaten Artifact’ın çıkar çıkmaz Dünya genelinde nasıl bir ses getireceğini gözler önüne sunuyor. 

Bizler de heyecanla bekliyoruz. 


Mobil Oyun Haberleri
Baldur's Gate Siege of Dragonspear Mobil Oyun Olarak Geliyor
<< Önceki Haber

Baldur's Gate Siege of Dragonspear Mobil Oyun Olarak Geliyor

Dünya genelinde kült bir yapım haline gelen efsanevi rol yapma oyunu Baldur’s Gate artık mobil oyun olarak sizlerle! Beamdog tarafından ilk olarak 16 Kasım 2013 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan oyun, yıllar içinde kendini katlayarak devam etti ve en sonunda oyuncuların cebine kadar girdi. 8 Mart tarihinde Ios ve Android platformlarında yayınlanan oyun, gelen ilk tepkilerle birlikte o

16 Mart 2018, 16:52
Mobil Oyun Haberleri
The Sims Android Platformunda
Sonraki Haber >>

The Sims Android Platformunda

O kadar uzun zamandır bekliyorduk ki, nihayet bu beklemeler sona erdi. The Sims en son ve en yeni hali ile artık Android cihazlarınızda mobil oyun olarak sizleri bekliyor. Tahminimiz o ki bu zamana kadar Sims’ten yolu geçmemiş, hiç oynamamış hiçbir oyuncu yoktur. Çünkü Sims öyle bir oyun ki, sanal ortamda da olsa bize hayallerimizi yaşatabilen, dilediğimiz işte çalışıp, dilediğimiz paraları kazan

16 Mart 2018, 16:54
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları