Atlas Oyununun Yeni Güncellemesi Umut Vadediyor

Atlas Oyununun Yeni Güncellemesi Umut Vadediyor

 

Olaylı çıkışına rağmen yeni Steam oyunu Atlas sürekli güncelleme ve yamalarla kullanıcıları umutlandırıyor. Şimdiden sunucu sorunlarını giderken için bir çok güncelleme yayınlandı. FPS düşüşleri, güç dengeleri ve bir çok hata giderildi. Bugün ise gelecek yama notlarını forumlarında paylaştılar.

 

Gelecek yamada sunucudaki su kullanımını dengeleyerek sunucu performansını artıracaklarını duyurdular. Aynı zamanda sonraki güncelleme düşman bölgesini çalma zamanını da değiştirecek.

 

Atlas Performans Güncellemesi Yama Notları;

 

  • Sunucudaki su kullanımı ayarlanarak sunucu performansı artırıldı.
  • Düşman bölgesini çalma zamanı 30 dakikadan 1.5 saate yükseltildi.
  • Birinin botunu bayrak dikerek çalmak için botta olma zorunluluğu getirildi.
  • Yetenek Puanı gereksinimleri asıl istenen şekilde düzenlendi. Yüksek değerdeki yetenekler daha çok SP gerektirecek. Yeni yetenek dizilimine dönüştürmek için tek seferlik ücretsiz zorunlu olarak yetenek puanları sıfırlandı.
  • "Düşük Hafıza" çalıştırma seçeneği düzeltildi.
  • Hazinelerden gelen Eşya ve Altın miktarları iki katına çıkarıldı.

 

Siz de yılın en çok ilgi çeken Steam oyunlarından bu oyunu oynamak istiyorsanız hemen indirimli Atlas oyununu satın alabilirsiniz.

 


ESpor Haberleri
İşte Yepyeni Kadrosuyla Dark Passage
<< Önceki Haber

İşte Yepyeni Kadrosuyla Dark Passage

Bu yıl Vodafone FreeZone Ligine şampiyonluk parolasıyla başlayan Dark Passage kadrosunu bir çok yeni transferle güçlendirdi. Geçtiğimiz sezon kadrosundan sadece başarılı ormancı Atakan "Crystal" Aydın ile yoluna devam eden ekip Üst Koridor için Onurcan "Ragner" Aslan ile sözleşme imzaladı. Destek rolü için Alihan "Pbd" Ocaklı ile anlaşan Dark Passage diğer roller için yabancı oyuncularla anlaşma sa

26 Aralık 2018, 11:48
PC Oyun Haberleri
League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (25.12-28.12)
Sonraki Haber >>

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (25.12-28.12)

League of Legends oyuncularının her hafta merakla beklediği, 25-28 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak %50 indirimli kostüm ve şampiyonlar; İndirimdeki Kostümler İndirimde olan kostümlerle şampiyonlarınız yeni bir görünüme kavuşsun! Firavun Nasus 520 260 RP Ölüm Çiçeği Elise 975 487 RP Çılgın Lulu 975 487 RP Ruh Avcısı Kayn 1350 675 RP İndirimdeki Şampiyonlar %50 İndirimd

26 Aralık 2018, 12:09
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları