Battle Carnival Kapalı Beta Sürümü İle Geliyor

Battle Carnival Kapalı Beta Sürümü İle Geliyor

14 Mart 2018 tarihinde, Zepetto firmasının CEO’su Jin Kim tarafından geliştirilen, yepyeni bir online FPS oyunu Battle Carnival, dünyanın dört bir yanından oyuncularıyla buluşmak üzere gün sayıyor. Uluslararası oyun platformu Steam üzerinden erken erişme açılmadan önce Kapalı Beta Testi için katılımcı alımına başlayacak. 18-28 Mart tarihleri arasında, oyunun resmi web sitesi üzerinden Kapalı Beta sürümünün testi için başvurular alınacak.

 

Teste katılmaya hak kazanan oyuncular ilk olarak 30 Mart – 1 Nisan tarihlerinde, daha sonra ise 6-8 Nisan tarihleri arasında Kapalı Beta sürümünü test etme fırsatını yakalayacaklar. Oyun içinde her karakterin birbirlerinden farklı özellikleri olacak. Yani bu demek oluyor ki, her karakterinin kullanabileceği silah ve oyun içindeki stratejik konumu birbirlerinden bağımsız olacak. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında takım üyelerinin seçecekleri karakterlerin oluşturacağı kombinasyonlar ile birlikte her maç oyuncular için yeni stratejiler ve yepyeni bir maç deneyimi yaşatacak. Zepetto, yapılacak olan test ile sunucu stabilitesi, oyun dengesi gibi teknik testlerin yanı sıra oyunculardan gelecek geri dönüşleri değerlendirerek Battle Carvnival’i Nisan sonunda Rusya ve Tayland dışındaki tüm ülkelere erken erişime açmayı planlıyor.

 

Battle Carnival, kendinden emin adımlarla geliyor. Halihazırda Rusya ve Tayland’ta oynanabilen oyun, Nisan sonunda tüm dünyaya yayılacak. Bu eşsiz deneyime erkenden katılın; bizden söylemesi. 


Mobil Oyun Haberleri
The Sims Android Platformunda
<< Önceki Haber

The Sims Android Platformunda

O kadar uzun zamandır bekliyorduk ki, nihayet bu beklemeler sona erdi. The Sims en son ve en yeni hali ile artık Android cihazlarınızda mobil oyun olarak sizleri bekliyor. Tahminimiz o ki bu zamana kadar Sims’ten yolu geçmemiş, hiç oynamamış hiçbir oyuncu yoktur. Çünkü Sims öyle bir oyun ki, sanal ortamda da olsa bize hayallerimizi yaşatabilen, dilediğimiz işte çalışıp, dilediğimiz paraları kazan

16 Mart 2018, 16:54
Diğer Haberler
Gamesatış Pubg Tamgame League Sponsoru Oldu
Sonraki Haber >>

Gamesatış Pubg Tamgame League Sponsoru Oldu

Ortalığı kasıp kavuran, dünya genelinde yaklaşık 45 milyon kullanıcıya hitap eden, Battle Royale oyun modunun en önde ve en önemli ismi PlayerUnkow’s Battlegrounds (PUBG), PUBG TAMGAME LİG’i ile espor severleri bir araya getiriyor. Oyunun Türkiye, Azerbaycan ve Arap ülkelerinden sorumlu firması NfinityGames, kendi oyun portalı olan TamGame ile birlikte espor severleri tam 3 aylık koca bir maratona

19 Mart 2018, 16:04
Arama sonuçları