Battlefield 5 Tides of War Güncellemesi İki Hafta İçinde Geliyor!

Battlefield 5 Tides of War Güncellemesi İki Hafta İçinde Geliyor!

Battlefield 5’in Tides of War’ın ilk bölümü “Overture” sona erdiğinde, oyuncuların bir sonraki bölüm için uzun süre beklemelerine gerek kalmadı. Battlefield 5 “Lightning Strikes” adlı ikinci bölümü, iki haftadan daha kısa bir sürede gelecek. Bu bölüm, yeni bir co-op modu da dahil olmak üzere oyuna birkaç yeni oyun modu ve daha fazlasını getirecek.

 

Battlefield 5 Tides of War Bölüm 2: Lightning Strikes

 

 

Lightning Strikes, Trial by Fire’dan önce gelecek üç savaş sölümünün ikincisidir. Overture, Aralık ayından Ocak ayına kadar sadece iki ay sürdü. Bu bölüm ise Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayacak. 
2. Bölümün ilk bölümü “A Few Good Soldiers” olacak. Yeni içerik, 17 Ocak'ta gelecek büyük bir yeni güncelleme ile birlikte başlayacak. Lightning Strikes'in manşet özelliği, yeni Combined Arms oyun modu yeni eklenecek içerikler arasında yer alıyor. Bu, oyunun ilk kooperatif multiplayer modu olacak. Rakiplerinin dalgalarına karşı dört oyuncuya kadar bir takım kurulabilecek; oyuncular farklı haritalarda yer alan bir dizi “Combat Strike” görevi için mücadele edecek, zorlukları tamamlayarak çeşitli düşmanların üstesinden gelecekler.

 

Kombine Silahlara ek olarak, Lighting Strikes çok oyunculu modunu geri getirecek. Ayrıca yeni bir Squad Conquest oyun modu ve yeni bir Grand Operation olacak. 

 

Sizde hemen en uygun fiyata GameSatış güvencesi ile Battlefield 5 satın alarak, 2. Dünya Savaşı atmosferi içine dalabilirsiniz.
 


PC Oyun Haberleri
Assassin's Creed Odyssey'e Yeni Bir Güncelleme Geliyor
<< Önceki Haber

Assassin's Creed Odyssey'e Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Ubisoft'un antik yunan temalı oyunu olan Assassin's Creed Odyssey bu ay yeniden genişliyor. Yeni çıkacak olan DLC bölümü ile birlikte oyuna daha fazla ücretsiz görev, paralı asker ve bazı ölçeklendirme seçenekleri geliyor. Oyun deyim yerindeyse asla bitmiyor. Yeni bir çok güncelleme çıkaran yapımcı firma tam bitti dediğiniz anda yeniden sizi bu antik yunan destanına çekmeyi başarıyor. Shadow

10 Ocak 2019, 11:37
PC Oyun Haberleri
Black Desert Online'a Yeni Bir Etkinlik Geldi!
Sonraki Haber >>

Black Desert Online'a Yeni Bir Etkinlik Geldi!

Yeni yılın başlangıcıyla Lauren Hediye Kutusu Etkinliği BDO Maceracıları için geri geldi. Her gün hediye kutusu alarak birbirinden güzel etkinlik eşyaları elde edebilirsiniz. Katılım Şartları 1 saat içinde en fazla 10 tane Meydan Okuma [Etkinlik] Lauren Aile Parası toplayabilirsiniz. Aşağıdaki NPClere giderek 30 x [Etkinlik] Lauren Aile Parası karşılığında; 1 x [Etkinlik] Lauren Ailesi He

10 Ocak 2019, 15:09
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları