Beyond Good & Evil 2’den Yeni Bilgiler Geldi!

Beyond Good & Evil 2’den Yeni Bilgiler Geldi!

Ubisoft’un geliştirdiği, merakla beklenen Beyond Good & Evil 2 ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler geldi. Bunları düzenlediği yayın üzerinden oyunculara duyurdu. Geçtiğimiz E3 fuarında gösterilen kısımlarını yeni bilgiler eşliğinde paylaşmış.

 


Beyond Good & Evil 2, gösterilen video ile bizlere harika bir dünya sunuyor. Sunulan bu dünyada keşif ögeleri ve çok büyük bir haritaya sahip olması göze çarpıyor. Oyun, tek başına oynanabilir olmasının yanı sıra multiplayer olarakta oynama fırsatı sunuyor. Oynanış açısından çeşitlilik sunması bir artı olacak gibi görünüyor. 

 


Beyond Good & Evil 2 için çıkış tarihi ise henüz belli değil. PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a da çıkış yapacak oyun bakalım bekleyenlerini memnun edebilecek mi?

 

 


Diğer Haberler
Galakticos’a Yeni Bir Transfer Var!
<< Önceki Haber

Galakticos’a Yeni Bir Transfer Var!

Galakticos 2019 yılında bomba transferlere devam ederek iddalı bir kadro oluşturmayı planlıyor. League of Legends'ın en başarılı destek oyuncusu olan Onur "Zergsting" Ünalan Team Galakticos takımına destek oyuncu olarak transfer oldu. Galakticos resmi twitter hesabından transfer haberini "Galaksimize hoş geldin! Güç seninle olsun!" diyerek duyurdu. Zergsting ile beraber Ruvelius ikilisi alt ko

12 Aralık 2018, 11:23
PC Oyun Haberleri
PUBG ve Fortnite Artık Yasak!
Sonraki Haber >>

PUBG ve Fortnite Artık Yasak!

Çin Hükumeti oyun dünyasına darbe vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda tüm ülkede Steam Topluluk sayfasını yasaklayan Çin Hükümeti, skandal karara daha imza attı. Dijital Etik İnceleme Komitesi tarafından geçtiğimiz aylarda incelemeye alınan 20 popüler oyunun 9'u ülkede yasaklandı, diğer 11'i hakkında ise gerekli düzenlemeler yapılmasına karar verildi. Yasaklanan oyunlar arasında PUBG, Fortnite

12 Aralık 2018, 13:51
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları