Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    

Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    

Pearl Abyss firmasının gözde oyunu Black Desert Online yakın zamanda mobil platforma giriş yapmıştı. Bu girişimin ardından oyunu geliştirmeye devam eden Pearly Abyss oyuncularına yeni etkinliklerinide duyurmaya başladı.

 

Black Desert Mobile platformuna özel gelen yeni etkinliğin ismi Field of Valor, 30 dakikalık kısa etkinliklerden oluşacak etkinlikte oyuncular arkadaşlarıyla ya da ekip arkadaşları ile birlikte katılabilecek. Etkinliğin detaylarında savaş zorunluluğu olmayacak. Ödül olarak belirtilen silahlar, zırhlar, altınlar ve bir çoğu takım üyelerine otomatik olarak eklenecek. 

 

Black Desert Online Gameplay

 

Ayrıca Fields of Valor'un yanı sıra oyuna Shakatu adı verilen mağazada belirtilen süreler içerisinde aktif edilecek. Oyuncular bu mağazadan biriktirmiş olduğu eski altınları ile güçlendirilmiş en iyi ekipmanları alma fırsatına erişebilecek. Ayrıca bu özellikler Black Desert Online PC platformuna göre daha basitleştirilmiş ve kolaylaştırılmış seviyelerde olacak. 

 

Etkinlik süresi boyunca Field of Valor etkinliğine katılmayı ve Shakatu dükkanı üzerinden Quality Gear satın alma fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor
<< Önceki Haber

PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile oyununun temel haritası olan Erangel, gelecek güncelleme ile yenileniyor. Bir sonraki gelecek olan 0.17.0 güncellemesinde gelmesi planlanan yenilikler içerisinde Erangel haritasının 2.0 yamasınıda içinde bulunduruyor. Steam üzerinde popülerleğini yitirmeyen PUBG, geçtiğimiz günlerde gelen yama notları ile PC platformunda aktif edilmişti. Oyuncular tarafından b

04 Şubat 2020, 16:39
Mobil Oyun Haberleri
Taktik Savaşları Mobil Çıkış Tarihi ve Tüm Güncellemeleri
Sonraki Haber >>

Taktik Savaşları Mobil Çıkış Tarihi ve Tüm Güncellemeleri

Riot Games ekibinin ilk göz ağrısı olan oyunu League of Legends oyununa mod olarak eklenen Taktik Savaşları kısa sürede büyük bir kitleye hitap etmeye başlamıştı. Ardından Riot Games 10. senesinde çıkaracağı oyunların yanı sıra Taktik Savaşları (Teamfight Tactics) oyununun mobil versiyonunu çıkaracağını tüm oyun sevelere duyurmuştu. Heyecanla beklenen Taktik Savaşları Mobil versiyonu henüz oyuncula

07 Şubat 2020, 11:35
Arama sonuçları