Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi

Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi

 

Efsanevi bir MMORPG oyunu olan ve hızla yükselmeye, bünyesine her gün yeni oyuncular katmaya devam eden Black Desert Online, yeni bir güncelleme ile karşımızda. Bilinmeyene yelken açabileceğiniz bu güncelleme ile yeni içerikler, etkinlikler ve oyunun devasa haritası oyunculara duyuruldu. Black Desert Online Büyük Okyanus güncellemesi ile oyunun harita boyutunu neredeyse iki katına çıkarıyor. Haritanın yanı sıra görevler ve keşfedilecek yerler de oyuna eklenmiş tabii. Böylelikle Margoria, Black Desert'ın en büyük tek parça haritası haline geliyor. 


Büyük Okyanus Güncellemesi ile Birbirinden Keyifli Etkinlikler


26 Temmuz 2018 bakım sonrası ve 16 Ağustos 2018 bakım öncesi keyifle dahil olabileceğimiz bir etkinliği içeren bu güncelleme ile, açık deniz sahilinde parçalara ayrılmış gemi enkazlarını arayabilirsiniz. Enkazı keşfederken bilgiler edinebilir ve ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 


Klanınız için kadırga yapmak isterseniz, Klan görevini tamamlamanız yeterli. Margoria Denizindeki tehlikelerle dolu bu macerada, bol bol klan malzemesi hazırlamalısınız. İsterseniz, kendi ticaret geminizi de inşa edebilirsiniz. Kendinize bir yelkenli yapmak istiyorsanız, 27 Temmuz ile 2 Ağustos arası oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Tasarımı tamamlamanız için her saat verilen parçaları topladığınızda, Epheria Yelkenlisi'ni elde edebilirsiniz. 


Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi ile siz de bu mükemmel maceradaki yerinizi alın ve etkinliklerin tadını çıkartın. Hayalet gemilere de dikkat edin. 


Keyifli oyunlar. 

 


PC Oyun Haberleri
IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?
<< Önceki Haber

IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?

İlk başta şaka gibi gelen ama ne yazık ki şaka olmayan bir haberle karşınızdayız. Oyun sektörü gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Her fikrin, doğru ya da yanlış, bir oyuna yansıtılması ve bu oyunun ticaretinin yapılması ne yazık ki engel olunabilecek bir durum değil. Doğal olarak, IŞİD militanlarıyla sevgili olabileceğiniz bir oyun bile bulabilirsiniz. The Super Patriotic Dating Simulator adl

30 Temmuz 2018, 11:30
PC Oyun Haberleri
Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler
Sonraki Haber >>

Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler

Realm Royale Diğer Battle Royale Oyunları Gibi Mi ? Biraz... PUBG, Fortnite ve diğerlerinde olduğu gibi, geniş bir oyun alanına gireceksiniz. Diğerlerinin aksine Realm Royale'da bir kahraman gibi yere düşüyorsunuz.Tabii ki düştükten sonra hasar almıyorsunuz. Silahlar, iksirler ve zırhlar haritanın her yerinde rastgele sandıkların içinde konumlandırılmış, ancak aynı zamanda Forge'da kendi eşyaların

31 Temmuz 2018, 12:49
Arama sonuçları