Black Desert Yeni Sınıf Hashashin Geldi!

Black Desert Yeni Sınıf Hashashin Geldi!

Tüm Maceracılara merhaba!


2 Eylül tarihli bakım ile birlikte yeni sınıf Hashashin ve güncellemeyle birlikte yeni gelen, gelecek mevsimden esilenen Sonbahar Sezonu Sunucuları hazır!

 


A) Yeni Sınıf Hashashin ve Özel Giriş Ödülleri


Hashashin, yerli Valencia tanrılarının kudretiyle kum fırtınaları üzerinde etki sahibi olan sınıfın adıdır. Yakın dövüşte esas silahı Şemşir'dir ve yetenekleriyle kum fırtınalarının kudretini açığa çıkarırır. Mesafe kısa olduğunda ıışınlanarak düşmanlarının üzerine birdenbire düşebilir. Ayrıca Hashashin çölde oldukça çeviktir ve çöldeki hastalıklar karşısında daha dirençlidir. 

 

Black Desert'a hemen giriş yaparak %100 garantili özel ödüllere kavuşabilir ve Hashashin'in zevkine bugün varabilirsin! 

 

 

Özel Giriş Ödüllerine Göz Atalım


Her gün Blac Desert oynayarak elde edebileceğiniz özel giriş ödülleri hem işhat açıyor hem göz kamaştırıyor. 

 

Etkinlik İsmi: Hashashin Sizi Düşünüyor!


Etkinlik Süresi: - 3 Eylül, 2020 (Per) 00:00 – 16 Eylül, 2020 (Çar) 23:59  


Etkinik Detayları:  Bahsi geçen ödüller, [ESC] -> [Giriş Ödülü] şeklinde  görüntülenebilir ve giriş sonrası "Kara Ruh Hediye Kutusu"na iletilir. 

 

 

B) Sonbahar Sezonu Sunucu Güncellemesi


Beklenen sunucu açıldı! 


Black Desert artık 2 sunucuya sahip. 


Yepyeni sınıf Hashashin'in gelmesiyle startı verilen Sonbahar Sezonu, önceki sezondan bu yana farklı avantajlar sunuyor. Bu sebeple, daha kolay yükselebilmek maksadıyla bugün Naru ekipmanı ve sıfır kilometre etkinlik ödüllerine muhakkak göz at! 

 

C) %70 İndirim: Hashashin ve Sezon Sunucusu Güncellemelerinin Şerefine!


Büyük sürprizi sona sakladık!


GameSatış üzerinden uygun fiyata Acoin al ve Black Desert'ın yeniliklerinin şerefine yaptığı %70 indirime buradan ulaşarak anında yüksel! 


PC Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları Set 4 Kökenler ve Sınıflar Rehberi
<< Önceki Haber

LoL Taktik Savaşları Set 4 Kökenler ve Sınıflar Rehberi

League of Legends modu olan Taktik Savaşları bilinen diğer adı ile Teamfight Tactics yeni seti Yollar yakında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni mekanik ve 3 kompozisyon oyunculara paylaşılmış set 4 ile gelecek birkaç şampiyon gözükmüştü. Dün ise var olan tüm şampiyonlar, köken ve sınıflar duyuruldu. LoL Taktik Savaşları büyük değişiklikler ile Taktik Savaşları Set 4 yakı

01 Eylül 2020, 13:22
Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası
Sonraki Haber >>

PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası

PUBG Mobile artık oyun olmanın ötesinde bir yaşam tarzı desek doğru söylemiş oluruz. Sezon sıfırlamalında milyonlarca kişiyle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Oyuna yeni haritalar eklendikçe dünyamız genişliyor. Dünyanın en fazla nüfusuna sahip ülkekerinden biri olan Hindistan oyunu yasaklatabiliyor. Ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunda çeşitli gerekçelerle oldukça büyük paral

03 Eylül 2020, 14:37
Arama sonuçları