Black Ops 4'ün İlk DLC'si Operation Absolute Zero Duyuruldu!

Black Ops 4'ün İlk DLC'si Operation Absolute Zero Duyuruldu!

Blackout modu ile hızlıca çıkış yapan Call of Duty serisinin yeni oyunu CoD:Black Ops 4'e gelecek ilk ek paket olan Operation Absolute Zero'nun detayları oyunun yapımcısı Treyarch tarafından duyuruldu!

 

Bugün itibariyle PS4 üzerinden erişime açılacak olan ek paketle birlikte oyuna birçok yenilik geliyor. Oyunun çıkışından sonra hem multiplayer hem de Blackout moduna eklenen ilk operatör, çok yönlü ve ölümcül bir hacker olan Zero olacak. Multiplayer modunda Zero düşmanlarını güçlü hack aletlerini kullanarak altüst edebilir veya dikkatlerini dağıtabilir. Oyuncular Zero'yu yenilenmiş Black Market'te Tier 1 seviyesini tamamlayarak açabilirler.

 


Multiplayer modunda kullanabileceğimiz 3 yeni silah da oyuna ekleniyor: Daemon 3XB SMG, SWAT RFT taarruz tüfeği, Secret Santa yakın dövüş silahı. Bu silahlar Black Market üzerinden alınabilecek veya Blackout kutularından çıkabilecek. Yeni silahlarla birlikte Multiplayer moduna çeşitli etkinlik modları da gelecek.


Operation Absolute Zero ile Blackout modunda da her şey değişiyor. Zırh tamir etme sistemi, ses geliştirmeleri, SDM ve Spitfire silahlara güç dengelemesi ve tüm harita boyunca sezonsal değişiklikler gibi geliştirmeler ile Blackout modunun temel özellikleri de güncellenecek. Oyuncular helikopterden atladıkları anda görsel güncellemeleri hemen fark edecek. Blackout moduna ayrıca yeni ARAV zırhlı aracı eklenecek.

 


Yeni güncelleme ile Zombi modu da unutulmamış. Dead of the Night modu ile Chaos hikayesinin sonunu görebileceğiz. Yeni modda Kiefer Sutherland ve Charles Dance'in seslendirmesini yaptığı karakterleri oynayabileceğiz.

 

 

Black Market ve Rekabetçi sezon için de çeşitli yenilikler ve geliştirmeler gelen Black Ops 4'ü heyecanla takip ediyoruz.


Konsol Oyun Haberleri
Kingdom Hearts 3 Açılış Fragmanı Yayınlandı!
<< Önceki Haber

Kingdom Hearts 3 Açılış Fragmanı Yayınlandı!

Serinin hayranları tarafından uzun zamandır beklenen Kingdom Hearts 3 için çıkışına az bir süre kala açılış fragmanı yayınlandı. İlk olarak Japonya'da 25 Ocak 2019'da, Avrupa ve diğer ülkelerde ise 29 Ocak 2019'da çıkacak oyun, çıkış tarihi yaklaştıkça herkesi daha da fazla heyecanlandırmaya devam ediyor. Paylaşılan bu fragman da heyecanımızı daha da arttırdı. Sora, Donald ve Goofy'nin heyecan

10 Aralık 2018, 15:48
PC Oyun Haberleri
Wolfteam Kazandırmaya Devam Ediyor
Sonraki Haber >>

Wolfteam Kazandırmaya Devam Ediyor

Wolfteam 11. yılı için ödüller dağıtmaya devam ediyor. 16:00-23:59 arası oyuna giriş yapan herkes 100000 GP kazanıyor. Ayrıca 16:00-18:00 arası Nova Kasası'nda 1+40 fırsatı! Tüm etkinlikler şu şekilde; 16:00 ile 18:00 saatleri arasında; -10. Yıl Kutusu'nda 1+20 - Nova Kasası'nda 1+30 - Efsanevi Kasa'da 1+40 - Destansı Kasa'da 1+30 - Epik Kutu'da 1+15 - Wolfteam Şampiyona Kasası'nda 1+35 - Asker

10 Aralık 2018, 16:36
Arama sonuçları