Blizzard’da Black Friday İndirimleri Başladı!

Blizzard’da Black Friday İndirimleri Başladı!

Blizzard dün itibari ile Black Friday indirimlerini duyurdu.  Bu indirim kapsamında Battle.net üzerinden tüm oyunlarında indirim yapacak.

 

Overwatch hafta sonunda ücretsiz olacak.  Oyunu daha önce deneyimlemediyseniz bu hafta sonu indirip oynayabilirsiniz. Beğenir oynamaya devam etmek isteseniz PC, PS4 ve Xbox One için indirimli fiyatıyla satışta olacak. İndirimin son günü 28 Kasım 2018.

 

WOW serisinin en son çıkan ek paketi World of Warcraft: Battle for Azeroth tüm sürümleri indirimli olarak mağazada yerini alacak.

 

Geçtiğimiz ay çıkış yapan Call of Duty: Black Ops 4’de indirime giren oyunlar arasında olacak. Oyunun Digital Deluxe ve Digital Deluxe Enhanced sürümleri indirimli olarak satın alınabilecek.

 

Destiny 2 ve diğer ek paketler (Destiny 2: Forsaken, Destiny 2: Forsaken Legendary Collection, Destiny 2: Forsaken - Annual Pass) indirimlerle satılacak.

 

Diablo 3 ve ek paketleride (Diablo 3: Battle Chest, Diablo 3: Reaper of Souls, Rise of the Necromancer)  indirime giren oyunlardan olacak.

 

Starcraft: Remastered ve Starcraft 2’de indirimli oyunlar arasında olacak.

 

Heroes of the Storm'da ise oyun içi mağazasından satın alınabilir seviye arttırmak için gerekli tüm güçlendirme eşyaları ve paketleri % 78 indirimli olacak.

 

>> Blizzard Oyunlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Blizzard Black Friday indirimleri 30 Kasım 2018 tarihinde son bulacak.


PC Oyun Haberleri
League of Legends'de Bu Hafta İndirimde Olan Kostüm ve Şampiyonlar!
<< Önceki Haber

League of Legends'de Bu Hafta İndirimde Olan Kostüm ve Şampiyonlar!

LOL'de bu hafta için %50 indirimli şampiyonlar ve kostümler : İndirimdeki Kostümler Bozkır Avcısı Warwick 520 260 RP Gardiyan Sivir 750 375 RP Çelik Kuvvet Lux 975 487 RP Kıyamet Mühendisi Viktor 975 487 RP İndirimdeki Şampiyonlar Yasuo 975 487 RP Hecarim 880 440 RP Galio 790 395 RP Maokai 975 487 RP

21 Kasım 2018, 10:08
PC Oyun Haberleri
Tepkiler Üzerine Rainbow Six Siege Sansüründe Ubisoft’tan Geri Adım!
Sonraki Haber >>

Tepkiler Üzerine Rainbow Six Siege Sansüründe Ubisoft’tan Geri Adım!

Ubisoft'un Rainbow Six: Siege oyununda sansür uygulayacağına dair daha öncesinde bir haber paylaşmıştık. >> Rainbow Six Siege Tutumunu Sıkılaştırmaya Devam Ediyor Rainbow Six Siege'in Çin için olan sürümünde, oyunda sansür uygulayacaktı. Oyunda yer alan dansçı kadın figürü, kan ve kuru kafa gibi görseller güncelleme ile oyundan kaldırılıp yerine başka görseller konulacaktı. Oyuncuların,

21 Kasım 2018, 11:45
Arama sonuçları