Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler

Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler

Call of Duty Black Ops Cold War karakterlerini yakından tanımaya ne dersin? Bu kişilerin bazılarını tanısak da Call od Duty Black Ops Cold War'da farklı karakterleri de göreceğiz. Call of Duty Black Ops Cold War çıkış tarihi ise 13 Kasım 2020 yani bir hayli yaklaştı.

 

Russell Adler

 


Gizemini koruyan kararkterlerden ve kendisinin gelişini merakla bekliyoruz doğrusu!
Ekibin lideri Adler. Kendisine dair en net bilgimiz 1967'de Vietnam'da görev aldığı. Hangi ükeden olduğu gizemini koruyan özellikleri arasında. Vietnam görevinden sonra buhar olup uçmuş bir kişi zira bu görevinden sonra CIA kayıtlarından ismi silinmiş bir birey. "En zorlu görevlerde olmasını isteyeceğimiz adam" bakalım nasıl biri, 13 Kasım'da öğreneceğiz!

 

 

Frank Woods

 


Onu tanıyoruz. ABD Deniz Kuvetleri'nin neferlerinden biri. Vietnam ve Kore Savaşlarına katılmış bir asker. Özel operasyon ekibine torpille değil tırnaklarıyla kazıya kazıya dahil olanlardan çünkü esir alınmış ve düşman elinden alnının teriyle kurtulmuş biri. Bu gözü pek adamın sanki dokuz canı var ve çoğu da duruyor!

 

 

Alex Mason

 


Hayatta kalmayı iyi beceren ve önceki maceralardan tanıdığımız biri. Bu heybetli adam da kadronun denizcilerinden. Sonradan CIA'e katılmış ve hayatta kalma becerilerini iyice geliştirmiş. Seni görmek güzel eski toprak!

 

 

Jason Hudson

 


Her ekibin sözünü dinlemesi gereken bir stratejistinin olması gerekir tabi hedeflenen başarıysa. Bu adamın kafası öylesine çalışıyor ki tek başına Turan taktiği bile uygulayabilir bizden söylemesi! Sadık, iş bitirici ve bir gazi. O da Vietnam ve Kore havası soluyanlardan.

 

 

Helen Park

 


İngiltere'nin bağrından kopup gelmiş, Kraliçesever bir kadın var sırada... Kardeşi IRA'nın düzenlediği hain bir bombalı araç eyleminde yaralanmış ve Helen MI6'te koruma hizmetlerine katılmış bu vesileyle. Yol yordam bilir, yaptığı işin hakkını verir. 

 

 

Lawrence Sims

 


Oldukça zeki bir problem çözme makinesi var sırada. CIA'e katılmış katılmasına ama CIA'e katılmadan önce ne işle meşgul olduğunu bilmiyoruz. (Tahminimiz var tabi) Çıkarcı birisi ve alaycı bir yapıya sahip bu da sokaklara oldukça hakim olduğu izlenimi veriyor bize. Bakalım bu taşın altından ne çıkacak?

 

 

Eleazar “Lazar” Azoulay

 


İsrailli, soğukkanlı ve koruyucu. Üniveristeden mezun oluyor önce, okulunu bitiyiryor, orduya giriyor sonra. İsrail Ordusu sonrası ver elini Mossad, ha gayret CIA derken CIA'in Orta Doğu uzmanı oluyor. Kritik karakterlerden biri. 

 

Nefeslerimizi tuttuk, 13 Kasım'ı bekliyoruz şimdi! 


PC Oyun Haberleri
League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!
<< Önceki Haber

League of Legends Yeni Oyunu Ruined King Duyuruldu!

Birçok oyuncunun League of Legends ile ismini duyduğu oyun firması Riot Games, yeni oyununu oyunculara sundu. Tek kişilik sıra tabanlı RPG oyunu olarak oyuncularla buluşacak Ruined King: A League of Legends Story için geçtiğimiz günlerde bir fragman paylaşıldı. Riot Games’in isminde bulunan “s” takısına yakışır bir yol haritası çizeceğini duyurulması üzerine oyuncular beklenti içerisine girmişti.

02 Kasım 2020, 10:23
PC Oyun Haberleri
Riot Games Kış Şenlikleri Yarın Başlıyor!
Sonraki Haber >>

Riot Games Kış Şenlikleri Yarın Başlıyor!

Riot Games Kış Şenlikleri'nde LoL, Valorant ve TFT iliklerimize işleyecek! Gösteri maçları ruhumuza hitap ederken sevdiğimiz yayıncıların yayınlarında ödülleri toparlayabileceğiz. Oyunlarla dopdolu kaliteli bir ay yarından başlayarak 6 - 30 Kasım tarihleri arasında bizi içine çekecek. Sürprizlere hazır ol! League of Legends & Valorant Cafe Kupası 14 - 29 Kasım tarihleri arasında eğer Tür

05 Kasım 2020, 11:26