Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!

Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!

Sevilen FPS serisinin son çıkan oyunu Call of Duty Modern Warfare için 2. sezon duyurusu yapıldı. Oyunun yeni sezonuna dair birkaç sızıntı sonrası resmi fragman ile birlikte bugün başlayacağı oyuncularla paylaşıldı. Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, COD Modern Warfare 2. sezonda oyunculara sunulacak olan içerikleri ve yenilikleri duyurdu.

 

Tüm platformlarında aynı anda başlayacak olan Call of Duty 2. sezon ile birlikte oyuna yeni bir Battle Pass, yeni harita, yeni eğlenceli modlar, yeni silahlar ve çok daha fazlası eklenecek.

 

call of duty modern warfare season 2

 

Call of Duty Modern Warfare 2. Sezon ile Birlikte Gelecek Yenilikler

 

İlk sezonda olduğu gibi başlangıcının ilk gününden itibaren tüm içeriklerin oyuncularla paylaşılmaması bekleniyor. Bunun yerine sezon boyunca zaman zaman oyuna gelen güncellemeler ile birlikte tüm bu yenilikler oynanabilir olacak.

 

- Yeni çok oyunculu olarak oynanabilir mod haritaları; Rust ve Atlas Superstore
- Yeni Ground War haritası
- Zhukov Boneyard, Gunfight modu için başta Bazaar olmak üzere yeni haritalar
- Yeni çok oyunculu modlar; Gunfight Tournaments ve CDL Playlist
- Yeni birim; Ghost 
- Yeni silahlar Grau 5.56 ve Striker 45


Tüm bu resmi duyurusu yapılan içeriklere ek olarak Khandor Hideout adını taşıyan çok oyunculu mod haritası, sonradan oyuna gelmesi beklenen birimler Talon ve Mace, daha fazla multiplayer mod ve şu an için resmi duyurusu yapılmayan yeni bir silah ileride gelecek güncellemeler ile birlikte oyuncularla buluşacak.

 


Call of Duty Modern Warfare Sezon 2 PC, PS4 ve Xbox platformlarında aynı anda başlayıp, eklenecek tüm içeriklerin tamamı ücretsiz olarak oynanabilecek. Call of Duty Modern Warfare Season 2 Battle Pass alan oyuncular ise sizlere verilen görevleri tamamlayarak birçok ödül sahibi olabilir ve tüm görevleri tamamlamanız halinde 1300 COD Puanı kazanabilirsiniz. Şimdi GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden en ucuz Call of Duty Modern Warfare satın alarak 2. sezon heyecanını yaşayabilirsin.


PC Oyun Haberleri
Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!
<< Önceki Haber

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!

MMORPG oyunları arasında ilk akla gelen oyunlardan olan Metin2, sevgililer günü etkinlikleri ile oyunculara birbirinden güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 6 Şubat tarihinde başlayan etkinlik ile güller, petler, aşk dolu eşyalar ve birbirinden güzel eşyalar eşliğinde sevgililer gününü kutluyor. Metin2 sevgililer günü etkinliği boyunca canavarlardan düşürdüğünüz gül ya da çikolataları toplayar

10 Şubat 2020, 12:50
Mobil Oyun Haberleri
Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı
Sonraki Haber >>

Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı

Shanghai Moonton tarafından geliştirilen Mobile Legends dün akşam saatlerinde yeni yama notu 1.4.50'yi oyuncularına açıkladı. Mobile Legends oyununu Android ve iOS uygulamalarından telefonlarınızdan indirebileceğiniz yeni yama notunun içerikleri şu şekilde. Yeni gelen hero, ücretsiz içerikler ve hero geliştirmeleri. Bu patch ile gelecek olan yeni Hero Cecillion olacak. Ayrıca heronun gelişiyle be

11 Şubat 2020, 13:06
Arama sonuçları