Call of Duty Warzone Çıkışıyla Rekorlara İmza Attı

Call of Duty Warzone Çıkışıyla Rekorlara İmza Attı

Call of Duty Warzone, çıkışını duyurduğunda Battle Royale modunun düşüşü nedeniyle büyük tepkilere mağruz kalmıştı. Fakat Call of Duty Warzone kendi kalitesini içerisine ekleyip 10 Mart günü ücretsiz bir şekilde çıkış yaptı.

 

Blizzard, Xbox ve Platstation için indirilmeye açılan Warzone oyunu ilk gün 24 saat içerisinde 6 Milyon tekil kullanıcıya ulaştı. İlk gününden inanılmaz büyük rakamlara imza atan Call of Duty ekibi resmi Twitter hesaplarında da oyuncularına teşekkür etmeyi unutmadı.

 

 

 

 

Call of Duty ekibi yaptığı açıklamada; ''Ne gün ama! 24 Saat içerisinde 6 Milyondan fazla oyuncu Warzone haritasına atladı!'' şeklinde açıklama yaptı.

 

Öncesinde buna örnek olarak Respawn Entertainment ekibinin Apex Legends oyununu çıkardığı ilk günden 2.5 Milyon tekil oyuncuya ulaşmıştı. Call of Duty Warzone ilk gününden Apex Legends oyununun neredeyse 3 katına varan tekil kullancıya ulaştı. Battle Royale türünde bir rekor olarak kabul edilen bu rakamın Call of Duty Warzone'un bedava çıkmasında kesin bir etkisi bulunuyor.

 

İlerleyen günlerde rakamlar tabi ki artmaya devam edecek. Ayrıca dilerseniz siz de tamamen ücretsiz bir şekilde, PC için Blizzard Launcher üzerinden. Konsol için ise XBOX ve Playstation Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirme sağlayabilirsiniz.


Konsol Oyun Haberleri
Horizon Zero Dawn PC Platformuna Çıkış Yapıyor
<< Önceki Haber

Horizon Zero Dawn PC Platformuna Çıkış Yapıyor

PC platformuna çıkacağı dedikodusu forumların en önemli konuları haline gelen Horizon: Zero Dawn, oyuncularını sevindirecek bir haber ile PC'ye çıkışı kesinleştirildi. PlayStation Worldwide Stüdyo başkanlığını üstlenen Hermen Hulst sosyal medya ve PlayStation resmi blog sayfasında Horizon Zero Dawn oyununun PC'ye geleceğini ilk ağızdan açıkladı. Önümüzdeki yaz döneminde çıkmasını planladıklarını fa

11 Mart 2020, 17:32
PC Oyun Haberleri
Metin2 Sunucuları Sürpriz Açıklama ile Birleşiyor
Sonraki Haber >>

Metin2 Sunucuları Sürpriz Açıklama ile Birleşiyor

Webzen tarafından geliştirilen ve 2004 Yılında piyasaya sürülen Metin2 sunucu birleştirmeleri ile gündeme geldi. Metin2 forumlarında paylaşılan birleştirme detayları yakın zamanda aktifleştirilecek. Tarihleri ve detayları ile birlikte bilgiler şu şekilde; 17 Mart 2020 Tarihinde Yapılacak Sunucu Birleştirmeleri - Jawa (Polonya) + Romania (Romenya) -> Carpathians Adıyla birleşecek. (Do

13 Mart 2020, 12:21
Arama sonuçları