CoD: Black Ops 4'e Half Off Heist Modu Geliyor!

CoD: Black Ops 4'e Half Off Heist Modu Geliyor!

Call of Duty Black Ops 4 adeta güncellemelere doymuyor diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta iki büyük güncellemeden sonra bir tanesi de bu hafta içerisinde yayınlanacak.

Oyun firması, bir çok hata ve iyileştirmenin yanında modlarla da sürekli oyunu güncel tutuyor. 

Oyunun geliştiricileri, 12 Ekim 2018 tarihindeki çıkışından şimdiye dek bir çok güncelleme ve mod ile oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor. Yeni haritalar, oyun içi modlar ve silah varyasyonları dahil bir çok sistem getiren Treyarch Studios bu konuda duracağa benzemiyor.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan popüler Heist modunun Half Off Heist adındaki varyasyonunu bu hafta içerisinde yayınlanacak. Aynı güncellemenin yanı sıra Custom Games modu ile silah kamuflajları da Call of Duty Black Ops 4'de gelecek. 

Modla ilgili kesin bir detay bulunmuyor fakat gözümüz geliştirici stüdyonun yayınlayacağı içerikleri bekliyor olacak. 


PC Oyun Haberleri
Zula'dan Lise Öğrencilerine Müjde!
<< Önceki Haber

Zula'dan Lise Öğrencilerine Müjde!

Zula'dan dev bir etkinlik geliyor. Türkiye E-Spor Federasyonu ve InGame Group işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte Türkiye çapında liseler arası bir turnuva düzenleneceği ve şu an düzenlenen Zula Türkiye Kupasının federasyonun desteğiyle Zula TESFED Türkiye Kupası ismiyle düzenleneceği açıklandı. Tüm Türkiye çapındaki lise öğrencilerini kapsayacak bu Zula turnuvasında takım bazında m

18 Aralık 2018, 16:31
PC Oyun Haberleri
Metin2'de Mutlu Saatler Başladı!
Sonraki Haber >>

Metin2'de Mutlu Saatler Başladı!

Metin2'de happy hour başladı. Yüklediğiniz Ejder Parası miktarının %30 daha fazlası kadar EP kazanacaksınız. Mutlu saatler 19.12.2018 saat 02:00’de başlayıp, 23:59’a kadar devam edecek. Mutlu saatlerin yanına Nesne Market içerisine yine aynı saatler aralığında sürecek Yeşil Ejderha Fasülyesi eklendi. Yeşil Ejderha Fasulyesi; Büyülü Ejderha Fasulye ejderha taşı seviyesini yükseltmek için kullanılı

19 Aralık 2018, 09:37
Arama sonuçları