Counter Strike Efsane Haritası Dust 2 Fortnite'a Geliyor

Counter Strike Efsane Haritası Dust 2 Fortnite'a Geliyor

Epic Games ekibininin popüler oyunu Fortnite yeni sezon yeni bölümününün açıklanmasına kısa süre kala oyuncularını sevindirecek haberler ile tekrar gözler önüne çıktı. Fortnite oyunu için aktif olarak harita ve içerik üreten ekibi Team Evolve şimdi de Counter Strike oyununun efsanevi Dust 2 haritasını Fortine için tasarladı.
 

Fortnite oyunu için henüz test edilmesi için sunulan harita tüm oyuncular tarafından ulaşabilir durumda. Team Evlove ekibinin Twitter üzerinden paylaşmış olduğu kod ile yaratıcı modlar içerisinde giriş sağlanabilen harita oyuncuların talebine göre oyuna taşınabilir.

 

Fortnite, Dust 2 modu Counter Strike oyunundan pek de farklı olmayacak. Mod şeklinde geleceği söylenen haritada oyuncular iki farklı takıma ayrılıp, birbirleri ile savaşacaklar. Bir takımın CS oyunundaki gibi bomba kurmakla yükümlü olacağı ve karşı takımında buna engel olması gerekecek. Öldürülen adam, kazanılan roundlar ve patlayan bombalar sayesinde kazanılan paralar oyuncuların silahlar ve mermiler alabilmesini sağlayacak.
 

 

Unutmadan hatırlatalım. Epic Games 20 Şubat 2020 Perşembe günü Fortnite 2. Bölüm 2. Sezonu başlayacak ve tüm yenilikleri oyun içerisinden ve sosyal medya üzerinden paylaşacaklar.

 

Fortnite Yeni sezon ve 2. Bölüm 2. Sezon bilgileri ve yenilikleri için GameSatış adresini ve haberlerini takip etmeyi unutmayın!


PC Oyun Haberleri
PUBG'ye Yeni Güncelleme ile Team Deathmatch Modu Geliyor
<< Önceki Haber

PUBG'ye Yeni Güncelleme ile Team Deathmatch Modu Geliyor

Battle royale türünün çıktığı günden bu yana en çok oynanan oyunu PUBG yenilenmeye devam ediyor. Geliştirici ekip PUBG Corporation, PUBG’ye yeni güncelleme ile birlikte Team Deathmatch modunun geleceğini duyurdu. Çıktığı günden beri her gelen güncelleme ile yenilikler ve iyileştirmeler yapılmaya devam eden Playerunknown's Battlegrounds’a 6 Sezon ile birlikte yeni harita ve dinamikler eklemişti. H

17 Şubat 2020, 14:49
PC Oyun Haberleri
Rainbow Six Siege Year 5 Bileti Satışa Çıktı
Sonraki Haber >>

Rainbow Six Siege Year 5 Bileti Satışa Çıktı

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun Rainbow Six: Siege yeni yıl etkinlikleri ve ilk sezonu ile karşımıza çıkıyor. Rainbow Six Siege yeni yılına girerken bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Ubisoft ve Rainbow Six Siege Resmi Twitter hesaplarından yenilikleri aktif olarak paylaşılan yeni yıl içeriklerini sizler için hazırladık. Rainbow Six Siege 5. Yıl 1. Sezonu Hakkında Bilmemiz

19 Şubat 2020, 12:53
Arama sonuçları