CS:GO'ya Battle Royale Güncellemesi Geldi!

CS:GO'ya Battle Royale Güncellemesi Geldi!

CS:GO şu an aldığı güncelleme ile beraber resmen ücretsiz oldu. Ayrıca oyuna Battle Royale modu da eklendi. CS:GO Danger Zone olarak adlandırılan Battle Royale modu, ücretsiz bir şekilde tüm oyuncular tarafından oynanabilir durumda. Oyuna daha önce sahip olan oyuncular ise daha önce aldıklarına dair bir hatıra rozetine sahip olacaklar. Bu rozeti profillerinde sergileyebilecekler. Hali hazırda Counter Strike-Global Offensive oyuncusu olan oyuncular Prime statüsüne yükseltildi. Prime statüsünde olan oyuncuların en büyük özelliği ise maça girdiklerinde yine Prime statüsünde olacak oyuncular ile eşleşmeleri olacak. Prime statüsünde yer alan oyunculara Souvenir MP5-SD | Lab Rats hediye edilecek. Battle Royale modu oynarken XP kasarak elde edilebilecek !

Bu modda oyuncular sonuna kadar hayatta kalmak için zekalarını, yeteneklerini ve kaynaklarını kullanacak. Toplam 18 oyuncu ile başlanan CS:GO Danger Zone; oyuna başlayacağınız alanı, düşmanların ineceği bölgeleri görerek seçmenize olanak tanıyor. Bu modda tek başına oynayabileceğiniz gibi ayrıca ikili ve üçlü takımlar halinde de oynayabilirsiniz.

Oyunda haritayı görebilmek, silah ve ekipman satın alabilmek için kullanabileceğiniz bir tablet de oyuna başlarken sizlere veriliyor. Diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak CS:GO Danger Zone'da, Drop'un ineceği alan haritada beliriyor. Oyuna eklenen C4 bombaları isterseniz bir yere yerleştirebilir, sonrasında patlatabilir veya direkt rakibe fırlatabilirsiniz.

 

 

Oyunda rakibinizi öldürdüğünüzde ise Fortnite'da olduğu gibi rakibin sahip olduğu eşyalar etrafa saçılıyor. Ayrıca oyun içerisinde havadan yardımı bu sefer bir otobüs veya uçak değil, bir drone yapacak. CS:GO Danger Zone Battle Royale'in yeni haritasında daha önce görmediğiniz yenilikler bulunuyor. Bazı ağaçların tepelerine çıkmak ve düşmanları pusuyla avlamak için yollar bile var.

Medi-Shot adı verilen bir iğne ile canınızı doldurarak tekrar savaş alanına dönme şansınız da bulunuyor. Maçların yaklaşık 10'ar dakika sürdüğü ve canınızın 120HP'ye kadar çıkabildiği Battle Royale modunda, kazma ve çekiç gibi yeni yakın temas silahları da bulunuyor. Bunun sadece başlangıç olduğunu ve devamının da geleceğini ifade ediyor.

 

 

Tehlikeli Bölge Kasası: 

Danger Zone Kasası’nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak Bıçakları yer almaktadır.

 

     

 

 


PC Oyun Haberleri
Black Desert [GM Etkinliği] ile Sınıflar Yarışıyor, Cuma Günü Etkinlik Başlıyor!
<< Önceki Haber

Black Desert [GM Etkinliği] ile Sınıflar Yarışıyor, Cuma Günü Etkinlik Başlıyor!

Black Desert oyuncuları, aralık ayı ile yılı sonlandırırken heyecan dolu oyun etkinlikleri ile eğlenceye devam ediyoruz! 2018 yılındaki son GM Etkinliğini duyuran Black Desert, maceracılara harika ödüller ve özel ünvanlar sunuyor. Yeni yıldan önce Cuma günleri etkinlik saatlerini kaçırmayın! Etkinlik Tarihleri ve Ödülleri Tarih Sınıf Ödül 7 Aralık (Cuma) 23:30-00:30 (GMT + 3) Savaş

07 Aralık 2018, 11:12
Mobil Oyun Haberleri
Razer Gold ile PUBG MOBILE 'da Yepyeni İçeriklere Hazır Mısınız?
Sonraki Haber >>

Razer Gold ile PUBG MOBILE 'da Yepyeni İçeriklere Hazır Mısınız?

PUBG Mobile tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Gün geçtikçe mobil oyun pazarındaki basamakları hızla tırmanan ve rakiplerini arkada bırakan PUBG MOBILE şimdi de Razer ile yaptığı ortaklaşa çalışma ile gündeme geliyor. Bilgisayar ortamında sunduğu ek içerikler ile oyuncuların gönlünü kazanan ve belirli etkinliklerle sürekli ek içerikler sağlayan PlayerUnknown's Battlegrounds artık mobil

07 Aralık 2018, 12:50
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları