CS:GO’ya 2 Yeni Harita Geldi!

CS:GO’ya 2 Yeni Harita Geldi!

Yıllardır rekabetçi türünde en çok oynanan CS:GO’ya yeni gelen güncelleme ile 2 yeni harita eklendi. Valve’nin en popüler oyunu haline gelen Counter-Strike’ın en son oyunu Counter-Strike: Global Offensive oyuncuların halen favorisi konumunda yerini koruyor. Halen birçok oyuncu tarafından oynanamaya devam eden oyuna yeni haritalar eklendi. 

  

Seaside ve Breach adındaki haritalar güncelleme yapıldıktan sonra oynanabilir olarak oyunda yerini alıyor. Seaside adlı harita bir ada olarak oyunculara sunulurken, Breach haritası ise şirket görünümünde yer alacak. Gelen iki yeni harita yalnızca rekabetçi mod içinde geçerli olacak. 

 

Rekabeti arttırmak ve oynanışınızı zevkli hale getirmek için en ucuz fiyatlı CS:GO Skinler, GameSatış’ta sizleri bekliyor. Daha iyi teklifler için GameSatış Açık Arttırma sayfasına da göz atabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
League of Legends Taktik Savaşları’na Yeni Şampiyonlar Geliyor!
<< Önceki Haber

League of Legends Taktik Savaşları’na Yeni Şampiyonlar Geliyor!

MOBA türünün en sevilen oyunlarından olan Leauge of Legends, son günlerde yeni mod olarak eklenen Taktik Savaşları ile popülerliğini koruyor. LoL Taktik savaşları yayınlanmasından kısa bir süre içerisinde oyuncular tarafından oldukça sevildi. Çok fazla oyuncu tarafından oynanmasının yanında, Twitch üzerinde anlık 134.000'den çok izlenme sayısına ulaşıp en çok görüntülenmeye sahip oyun unvanına sahi

01 Ağustos 2019, 11:19
PC Oyun Haberleri
Apex Legends'a Solo Modu Geliyor!
Sonraki Haber >>

Apex Legends'a Solo Modu Geliyor!

Apex Legends 2019 yılının başlarında çıktı ve oyunun çıkışından bu yana tüm oyuncuların oyundan ortak beklentisi vardı. Solo Modu. Uzun bir bekleyişin ardından tüm Apex Legends oyuncularını sevindiren haber geldi. Kısa bir süreliğine de olsa Iron Crown Collection Event ile birlikte Apex Legends oyuncuları artık tek başlarına savaşa katılabilecek. Apex Legends Solo Modu Ne Zaman Gelecek? Bir so

07 Ağustos 2019, 15:35
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları