CS:GO'ya Battle Royale Modu Mu Eklenecek?

CS:GO'ya Battle Royale Modu Mu Eklenecek?


Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) resmi twitter hesabından yapılan paylaşım oyuncuları heyecanlandırdı. “Çarşamba günü ne yapıyorsun?” tweeti yakında gelecek ve oyuncular tarafından çok beklenen oyun güncellemesine işaret ediyor olabilir. Bazı söylentilere göre oyuna gelecek yeni güncelleme battle royale modunu içeriyor olabilir.

 

 


Oyuna Mayıs 2017'de Hydra'dan beri yeni bir şey eklenmemesi ve büyük bir güncellemenin olmaması nedeniyle yaklaşan güncellemenin 'Survival modu' olması bekleniyor. 


Yeni mod hakkında şu an için her şey belirsiz olsa da, oyuncuların yeni güncelleme için beklentisi büyük. CS:GO için bir battle royale modu gelmese de, Valve oyuncuları mutlu edecek yeniliklerle gelecektir.  
 


PC Oyun Haberleri
Black Desert 1. Yıl Dönümü Şenliği Başladı!
<< Önceki Haber

Black Desert 1. Yıl Dönümü Şenliği Başladı!

Black Desert Türkiye/MENA yayınlanalı koskoca 1 yıl olmuş! Bu bir yıl boyunca siz değerli maceracılarımız sayesinde ayakta kalarak bu günlere kadar geldik! Karşılaştığımız her türlü zorluğun üstesinden, siz maceracılarımızın büyük ilgi ve sevgisini gördükçe, daha da güçlenerek geldik. Sizlere sevgimizi göstermek ve teşekkür etmek için etkinlikler hazırladık. Ne tür etkinlikler var, bir göz atalım

05 Aralık 2018, 09:15
PC Oyun Haberleri
Ubisoft Club Puanlarınız Silinecek!
Sonraki Haber >>

Ubisoft Club Puanlarınız Silinecek!

Ubisoft bugün yeni puan sisteminin geleceğini duyurdu. 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren satın aldığınız oyunlarla veya oyun içi başarımları ile kazandığınız Ubisoft Club puanlarınız, 24 ay içerisinde kullanılmazsa hesabınızdan silinecek. İncelenecek Tarih Aralıkları Belli Oldu Öncelikli olarak 31 Mart 2017 ve 31 Mart 2019 tarihleri arasında kazanılan puanlar kontrol edilecek. İnceleme sonucuna

05 Aralık 2018, 13:51
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları