Destiny 2 Güncelleme ve Etkinliklere Doymuyor!

Destiny 2 Güncelleme ve Etkinliklere Doymuyor!

Destiny 2, ilk çıktığı günden itibaren oyunu güncel tutmak adına sürekli etkinlik ve güncellemelerle oyun severleri mutlu etmişti. Tatil etkinliği olan The Dawning'in ikinci haftasında oyunun son genişlemesi olan The black Armory'nin yeni Forge etkinliklerinin üçüncüsü birlikte getirildi. 

 

Etkinliklerin yanı sıra oyuna bir de iyileştirme güncellemesi getiren Bungie, oyundaki çeşitli hataları da düzeltmişe benziyor. Gelen güncellemenin sürümü 2.1.3 olarak görünüyor. Konsollarda bu sürümün boyutunun 1 GB'dan yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

 

Gelen güncelleme ve etkinlikler oyunda ne gibi değişiklikler yapmış, detaylarına birlikte bakalım.

 

Öncelikle oyun geliştiricileri Scourge of the Past'de bölüm sonu canavarındaki bir hatayı ve Phase Radiance güçlendiricisini alamama problemlerini düzeltmiş. Bunlara ek olarak Awoken Corsair karakterinin bir kaç animasyonunu da düzelttiklerini belirtiyorlar. Bir diğer iyileştirme ise Convergence haritasındaki Heavy Ammo tipi merminin çıkmama sorunu çözümlenmiş oluyor. 

 

Hata güncellemelerinin haricinde, Destiny 2'ye son gelen genişleme etkinliğiyle birlikte power seviyesi 650'ye çıkmış oldu. 600 power seviyesinin altındaysanız hızla yükselebilmek için görevlerden alacağınız Prime Engrams'lardan daha güçlü silah ve zırhlar elde edebileceksiniz. 

 

                                       


PC Oyun Haberleri
2018 Steam Oyun Ödülleri Adayları Duyuruldu!
<< Önceki Haber

2018 Steam Oyun Ödülleri Adayları Duyuruldu!

2016 yılından bu yana yapılan Steam Yılın Ödüllerinin 2018 yılı adayları belli oldu. 8 kategoride toplam 45 aday yer alıyor. 20 Aralık Steam Kış İndirimleri ile başlayacak olan oylama 3 Ocak tarihine kadar sürecek ve 2019 Şubat ayında kazananlar açıklanacak. İşte 2018 yılı Steam Yılın Ödüllerinde kategoriler ve adayları; Yılın Oyunu Ödülü Adayları PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MONSTER HUNTE

19 Aralık 2018, 16:53
Konsol Oyun Haberleri
The Last Of Us: Part 2'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?
Sonraki Haber >>

The Last Of Us: Part 2'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

PlayStation 4’ün özel oyunları arasından en merakla bekleneni The Last of Us Part 2 çıkış tarihi, Amazon’da gözükmüş olabilir. İlk oyun The Last of Us başarısı üzerine ikincisi üzerinde çalışmalara başlanan oyun PS4 sahipleri tarafından dört gözle bekliyor. En son E3 Fuarında, Sony konferansında oynanışa dair görüntülerini görmüştük. Amazon İtalya’ya eklenen oyunun çıkış tarihi 29 Mart 2019 olar

20 Aralık 2018, 11:00
Arama sonuçları