Dünyanın En Ünlü Twitch Yayıncısının Yeni Yayın Odası Göz Kamaştırdı!

Dünyanın En Ünlü Twitch Yayıncısının Yeni Yayın Odası Göz Kamaştırdı!

Popüler Twitch yayıncısı Tyler "Ninja" Blevins yeni yayın odasını izleyicileri ile paylaştı. Yayın odasının kurulumunun tamamlanması ile kamera arkası görüntülerini izleyicileri ile paylaşan Ninja'nın mutluluğu görmeye değer.

Dojo'da çoklu monitör ve TV, özel kameralardan, ışık kontrollerine, disko topuna kadar bir sürü özellik bulunuyor. Duvarlardan birinde bulunan 82 inç Samsung TV ile "Analiz Alanı" olarak oyun incelemeleri ve oyunlar hakkında ipucu videoları hazırlamayı düşünüyor.
 


 

Ninja, videonun başında hayranlarını YouTube'da ilk oyuncu düzenini paylaştığı 18 Ağustos 2012 tarihine götürüyor. Altı yıldan sonra, Ninja dünyadaki en kaliteli ve en havalı yayın odalarından birine sahip oldu.

Ninja, TwitchCorn 2018 dönüşü, odanın bitmiş halini gördüğünde tek tepkisi "Aman Tanrım" olmuş. 


PC Oyun Haberleri
Red Alert  Efsanesi Geri Dönüyor!
<< Önceki Haber

Red Alert Efsanesi Geri Dönüyor!

Gerçek zamanlı strateji oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Command & Conquer, efsane bir haberle tekrar karşımıza çıktı. Serinin yayıncısı Electronic Arts, Command & Conquer: Red Alert Remestered ve Command & Conquer: Tiberian Dawn Remastered oyunlarını geliştirmeye başladıklarını duyurdu. 1995 yılında piyasaya serinin ilk oyunun sürülmesinin ardından serinin deva

15 Kasım 2018, 18:53
PC Oyun Haberleri
LOL Sezon Öncesi Dereceli Maçlar Hakkında Tüm Merak Edilenler
Sonraki Haber >>

LOL Sezon Öncesi Dereceli Maçlar Hakkında Tüm Merak Edilenler

Bildiğiniz üzere League of Legends 8. sezonu 12.11.2018 gecesi sona ermiştir ve yeni sezon 23.01.2019 da başlayacaktır. Şu an dereceli maçlar açık olup oynadığımız oyunların akıbetini merak edenler için küçük bir bilgilendirme yapalım. Dereceli oyunlar önemini korumaya devam ediyor. Yeni sezonun başında yapılan sıfırlama kapsamlı bir sıfırlama değildir. Mevcut beceri ve deneyim ile orantılı olacak

16 Kasım 2018, 10:10
Arama sonuçları