Epic Aralık'ta 30 TL Yükle 10 TL Kazan!

Epic Aralık'ta 30 TL Yükle 10 TL Kazan!

Epic Aralık kampanyasında Gamesatış’a 30 TL yükleyen herkese 10 TL bakiye hediye! Kampanya süresince Gamesatış’a 30 TL yükleyen her kullanıcı anında 10 TL bakiye kazanıyor. Steam Oyunları, PUBG, GTA V, Fortnite V Papel, League of Legends Riot Points, Knight Online Gold Bar, Metin 2 Yang ve sitemizdeki diğer tüm oyunlarda geçerli bu kampanyayı sakın kaçırmayın.

 

Kampanya Katılım Koşulları

 

* 10 TL bakiye hediyemizi kazanmanız için tek yapmanız gereken İninal Kart kullanarak tek seferde en az 30 TL’lik bakiye yüklemek. Ardından 10 TL site bakiyeniz hesabınıza eklenecektir.

* Kampanya 20 Aralık 2018 14:00 ile 4 Ocak 2019 23:59 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Kampanyamızdan her kullanıcı bir kere yararlanabilir.

* Kampanya Gamesatış sitesindeki tüm oyun kodları için geçerlidir.

* Kampanya dahilinde kazanılan bakiyeler nakit paraya dönüştürülemez, iade talep edilemez.

* Kampanya 1000 kullanıcı ile sınırlıdır. Kullanıcı limiti dolduğunda kampanya sona erecektir.

* Epic Aralık kampanyası sadece kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) İninal Kart sahipleri için geçerlidir. Kişiselleştirilmeyen İninal Kart sahipleri ödeme yapsalar dahi kampanyadan yararlanamazlar.

* İninal ve GameSatış herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Gamesatis.com sorumlu tutulamaz.


Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

 

Hediye bakiyelerinizi Steam Kış İndirimleriyle birleştirerek kazancınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Steam Kış İndirimleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için oyun haberleri sayfamızı takip edebilirsiniz.

 


ESpor Haberleri
Beşiktaş Esports LoL Takımına Koç Transferi
<< Önceki Haber

Beşiktaş Esports LoL Takımına Koç Transferi

Türkiye Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden takım Beşiktaş Esports League of Legends takımının koçluk görevine Güney Koreli GalB'yi getirdiğini resmi twitter hesabından duyurdu. We've seen him promoting to LCK with DAMWON and here in TCL before! The veteran GalB will be coaching our team for the next season. Welcome! Son olarak LCK'ye yükselen DAMWON'u koçluğunu yapan GalB, yeni sezonda takı

20 Aralık 2018, 11:39
Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Kullanıcı Sayısı Fortnite'ı Geçti Mi?
Sonraki Haber >>

PUBG Mobile Kullanıcı Sayısı Fortnite'ı Geçti Mi?

Bilgisayar üzerinden milyonlarca anlık oyuncuya sahip PUBG'nin akıllı telefonlar için geliştirilen versiyonu PUBG Mobile'ın kullanıcı sayısı 200 Milyon kullanıcıya sahip Fortnite ile aynı seviyeye yükseldi. İki oyunun da 30 Milyon günlük aktif kullanıcısı bulunuyor. Bloomberg 26 Kasım'da Fortnite'ın 200 Milyon kullanıcıya eriştiğini açıklamıştı. Bu yüzden 2 ay içerisinde daha fazla oyuncu oyuna

20 Aralık 2018, 12:25
Arama sonuçları