Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Geliyor

Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Geliyor

2012 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde halen oynanmaya devam eden en gerçekçi tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2 için yeni bir DLC duyuruldu. Yeni genişleme paketi Road to the Black Sea adına sahip olacak ve oyunculara yeni yollar sunacak. 

 

PC platformunda milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan ETS 2, birçok ek paket getirerek oyuna yenilikler getirmeye devam etti. Yeni genişleme paketi ile birlikte Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’den çeşitli yollar oyuna eklenecek. Steam sayfası üzerinden duyurulan DLC için geliştirici ekip oldukça heyecanlı olduklarını belirtiyor. 

  

Yeni DLC ile İstanbul, Dracula kalesi ve Karadenize dair içerikler gelecek ve oyunculara yeni yollar ile farklı bir deneyim sunacak. Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea için henüz net bir çıkış tarihi verilmedi ancak 2019 yılı içerisinde oyuncularla buluşacağı söyleniyor. Şimdi GameSatış üzerinde indirimli Euro Truck Simulator 2 satın alabilir, gelecek genişleme paketi ile Türkiye haritsasının tadını çıkartabilirsiniz.

 

 


PC Oyun Haberleri
Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor!
<< Önceki Haber

Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor!

Red Dead Redemption 2 yapımcısının eski bir çalışanının Linkedin profilinde yaptığı paylaşıma göre Red Dead Redemption 2 PC platformunda da çıkacak. Uzun zamandır beklenen RDR2 PC versiyonu yakında oyuncularla buluşabilir. Rockstar Games firması henüz Red Dead Redemption 2 oyunu için PC versiyonunu duyurmadı. Bu sebeple merakla bekleyen oyuncular tüm sosyal medya ve diğer platformlarda en ufak ip

13 Mayıs 2019, 15:11
PC Oyun Haberleri
League of Legends 9.10 Yaması İle Yuumi Oyuna Eklendi
Sonraki Haber >>

League of Legends 9.10 Yaması İle Yuumi Oyuna Eklendi

Geçtiğimiz günlerde League of Legends’ın yeni destek şampiyonu Yuumi duyurulmuştu. Beta sunucuda olan Yuumi, dün gelen 9.10 Yaması ile birlikte oyuna eklendi. Bu yama ile birlikte yeni destek şampiyonu Yuumi'yle tanışacaksınız! Ayrıca oyuna gelen bu yama bir önceki yamadan daha küçük de olsa bazı beceri düzeyleri ile öne çıkan Master Yi, Riven ve Vayne gibi güçlü şampiyonlara gelen değişiklikle

14 Mayıs 2019, 10:51
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları