Fear The Wolves Bugün Steam'de Satışa Sunuldu

28-08-2018

 

Vostok Games'in geliştirdiği rekabetçi Battle Royale FPS oyunu Fear The Wolves, 28 Ağustos 2018'de, yani bugün, Steam üzerinden erken erişim olarak oyuncularla buluşacak. Çernobil'de geçen oyunda, radyasyonun yerle bir ettiği 25 kmlik bir alanda hayatta kalmaya çalışacağız. Oyuncuların tek dikkat etmesi gereken, diğer oyuncular değil ! Oyun içerisinde mücadele etmemiz gereken birçok zorlu koşul bulunuyor. Fear The Wolves oynarken, alışılmış bir Battle Royale oyundan farklı olarak, düşman ataklarının arasında, herkes ölümcül olayların yanı sıra, oyuncu ve izleyicilerin oylarıyla dinamik olarak değişen hava koşullarına maruz kalıyoruz. Bu da demek oluyor ki, aniden değişebilecek olan bu etkenlere hızlı adapte olmamız gerekiyor. 


Fear The Wolves ile Adrenalini Hissedeceğiz


Çernobilin tehlikeli ve yasaklı bölgelerine, güçlü ganimetler bulmak için girmek zorunda kalacağımız oyunda, radyasyona maruz kalarak mutasyon geçirmiş bazı canlılara da tanık oluyoruz. Eğer yeterince profesyonel davranmazsak, pusuda yatan kurtlar ve diğer yaratıklar için av olma riskimiz var. Tehlikelerle dolu oyunda, etrafımızı saran radyason da tahmin edilemez bir şekilde ilerliyor. Hangi bölgeden ne zaman çıkmamız gerektiğini önceden tahmin edemeyeceğimiz için, sürekli tetikte olmamız gereken bir oyun Fear the Wolves. Tüm bu tehlike dolu deneyimin yanı sıra, hayatta kalmayı başarabilirsek, dramatik bir yarış bizi bekliyor. Hayatta kalan son oyuncu, kendi stratejisini belirleyerek, tahliye helikopterine yetişmek zorunda. 
20'nin üzerinde silah ile savaşma imkanı sunan Fear the Wolves, ilerleyen zamanlarda başka harita ve modlarla mutlaka karşımıza çıkacaktır. 

 

Arama sonuçları