FIFA 21 Trailer Yayınlandı!

FIFA 21 Trailer Yayınlandı!

Tüm dünyada merakla beklenen FIFA 21 resmi tanıtım videosu yayınlandı. Videoda daha önce çıkan fragmanda gördüğümüz isimleri de gördük: Kylian Mbappé, João Félix, Trent Alexander - Arnold ve Erling Haaland

 

 

FIFA 21 Çıkış Tarihi 


FIFA 21 çıkış tarihi belli oldu. EA Sports her sene yakın tarihlerde çıkardığı oyunu bu sene 9 Ekim tarihinde piyasaya sunulacak.

 

 

FIFA 21 Ön Siparişe Açıldı 


Steam'de yar alan oyunun ülkemizdeki FIFA 21 Standart Edition fiyatı 419,99 TL iken FIFA 21 Champions Edition fiyatı ise 559,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu FIFA 21 Ultimate Edition seçeneğiyle oynamak isteyenlerin ödemesi gereken miktarsa 599,99 TL. 

 

Yapılan yeni eklemelerle tutkunlarının merakını cezbeden oyunun xBox ve PlayStation için belirlenen FIFA 21 Ultimate Edition etiketi 699,99 TL. EA Access sahipleri için FIFA 21 Ultimate Edition fiyatı 629,99 TL olacak. 3 gün erken erişim hakkına sahip olabilmek içinse 14 Ağustos'a kadar FIFA 21 Ultimate Edition edinmek gerekiyor. Ayrıca FIFA 21 Ultimate Edition sahiplerini daha pek çok ayrıcalık ve bonusa sahip olacaklar. 

 

 

FIFA 21 Yenilikler


Hücum sisteminin dinamikleri değiştirildi ve topsuz antreman gibi özellikler FIFA 21'e eklendi. Dribbling çeşitlendirildi. Volta modundaki yenilikler FIFA tutkunlarının iştahını kabartan diğer özelliklerden. Antrenmanlardaki ve oyuncu geliştirmelerindeki yenilikler kariyer modunu daha detaylı hale getiriyor. 

 

 

FIFA 21 Çapraz Platform


FIFA 21 yeni konsollarda şimdilik yer almayacak fakat ilerleyen günlerde PlayStation 5 ve xBox Series X gibi platformlarda olması muhtemel görünüyor.

 

 

FIFA 21 Trailer Tema 


Yayınlanan fragmanda futbolcuların ailesi,  arkadaşları ve sevdiklerinden güç aldıkları teması üzerinde durulmuş. Tabi, futbolun doğasında var olan "takım olmak" ve "hayal kurmak" ögeleri de güzel bir şekilde videoya yerleştirilmiş. Yeni oyunun oynanış şeklinin gösterilmesinden ziyade şahane bir görsel bir eser ortaya çıkmış. 

 

 

En ucuz ve güvenilir FIFA 21 Standart EditionFIFA 21 Champions Edition ve FIFA 21 Ultimate Edition alışverişinin adresi her zaman olduğu gibi yine GameSatış!

 


PC Oyun Haberleri
PUBG Sezon 8 Çıktı!
<< Önceki Haber

PUBG Sezon 8 Çıktı!

PUBG 8. sezon ne zaman başlıyor sorusu yanıtlandı. PUBG 8. sezon çıktı! İşte PUBG sezon 8 hakkında merak edilenler. PUBG Sezon 8 Başladı! * Sanhok tümüyle yenilendi * Yeni mekanlar eklendi *Özellikler güncellendi * Sayısız görsel düzenleme yapıldı * "Ganimet Kamyonu" ismine yakışır biçimde vahşi adanın ormanlık arazisine giriş yaptı PUBG'nin yaratıcıları bu sezon geldikleri noktayla gurur

22 Temmuz 2020, 18:08
PC Oyun Haberleri
2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları
Sonraki Haber >>

2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları

Ağustos ayında buçları neler bekliyor? 2020 Ağustos ayı burç yorumları. Ağustos ayı burç yorumları. 2020 Ağustos burç yorumları.Valorant yeni karakter çıktı mı? Valorant yeni karakter çıktı. Valorant Killjoy. 2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları Burçlar günümüzde herkesin az ya da çok ilgilendiği bir konu. Biz de herkesin sevdiği ve ilgilendiği bu konuyu Valorant özelinde size sunmak istedik çün

28 Temmuz 2020, 10:51
Arama sonuçları