Fishing: Barents Sea

21-05-2018

Gerçek hayattan farksız efsane Steam oyunu Fishing: Barents Sea ,gerçek Norveç manzaralarına dayanan haritasıyla,oyuncularına sunduğu dinamik günde balık tutma zevkiyle oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Açık dünya oyunu seven oyunseverler için bu oyun kesinlikle tavsiyelerimiz arasında! Mevsimsel zaman etkileri,değişen hava koşullarıyla Fishing: Barents Sea kendi balıkçı teknenizde Norveç Barents Denizi'nin keyfini çıkartıyor.

 

 

En büyük balığı yakalayabilmek için teknenizi bir takım yükseltmelerden ve geliştirmelerden geçirmeniz gerekiyor. Büyük tecrübeli kaptanlar gibi denizde ilerlerken her adımı hesaba katarak ilerleyeceğiniz bu gerçekçi ortamda her şeyi takip etmek size düşüyor.Farklı teknelerle maceranıza devam edebileceğiniz bu serüvende önünüze çıkabilecek maceralar çok fazla! Çeşitli balıkçılık ekipmanlarıyla farklı balık türlerini yakalayabileceğiniz bu oyunda tecrübe edinmek oyun zevkini ikiye katlıyor.

 

 

 

Mürettebat işe almak veya görevleri kabul etmek için de limandaki bara uğrayabiliyorsunuz.Limanda gemilerinizi istediğiniz şekilde geliştirebilir veya hasar almışsa bu hasarı onarabiliyorsunuz. Bankadan kredi alabilirsiniz veya mağazadan çeşitli deniz malzemeleri ve oyunun içinde bulunan çeşitli balıkları yakalamak için de bu mağazadan yem satın alabilirsiniz. Barents Denizi'ndeki balıklar ise gerçek dünyada olduğu gibi mevsim ve su sıcaklığına göre hareket eden ve bulunduğunuz noktaya göre çeşitlilik gösterdiği için bu durum gerçekçi ortamı fazlasıyla yaratıyor. Tabii hareket etmek de size ve mürettebatınıza kalmış. Büyükbabanızdan kalan küçük tekne ile başlayın. Zamanla daha büyük tekneleri satın alın. Balık tutmanın keyfini çıkarın. Çalışması için işe mürettebat da alabiliyorsunuz.

 

 

7 Şubat 2018 tarihinde Misc Games tarafından geliştirilen bu açık dünya simülasyon oyunu,kısa zamanda çok satılan oyunlar arasında. Fishing: Barents Sea balıkçılık simülasyon oyununu ewn uygun fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 

 

Arama sonuçları