Fortnite’a Planörleri Yeniden Açan Eşya Geliyor!

Fortnite’a Planörleri Yeniden Açan Eşya Geliyor!

Epic Games popüler battle royale oyunu Fortnite’ı geliştirmeye devam ediyor. Bu hafta gelecek 7.20 yaması 15 Ocak Salı günü tüm platformlarda oynanabilir olacak. Güncelleme ile Sezon 6'da olan yeniden açılabilir planörleri geri getiriyor.


Epic Games bir süre önce bu mekaniği test ettiğini söylüyor. Oyunculardan gelen geri dönüşleri dinleyerek, oluşabilecek olumsuz sonuçlar karşısında alternatif yollar bulduklarını tekrar oyuna getirmeyi planladıklarını duyurdular. 

 

Planör Redeploy ismindeki yeni eşya oyun içinde hareket kabiliyetini arttırıp, işlevsellik sağlayacak. Planörlerin yeniden açılabilme özelliği oyuna bir eşya olarak eklenecek. Böylelikle bu özellik oyunun diğer belirleyici faktörleri ile daha iyi ilişkilendirilmesi sağlanacak. 

 

7.20 Güncellemesi ile gelecek planörlerin yeniden açılma özelliği işleyişi aşağıdaki gibi olacak;


+   Planör eşyası çantanızda bir yuvayı dolduracak ve normal ganimet kaynaklarında yer alacak.
+   Planörü yeniden açmak için yapmanız gereken atadığınız tuşa basmak, eşyayı seçmek zorunda değilsiniz.
+   Planör açılması sınırlı olacak her açışınız bir kullanım hakkını silecek,  haklarınız tümünü kullandığınızda eşya yok olacak.
+   Planörleri yeniden açan eşya yer ganimetlerinde, sandıklarda, otomatlarda ve Mühimmat Lamalarında bulunabilecek.

 

Savaş Otobüsü’nden atladığınız zaman 50 kullanım hakkı ile sınırlı olan bir Planör eşyası olacak. Gökyüzü dalışında olduğunuz da planör eşyasının kullanım hakkı eksilmeyecek.

 


PC Oyun Haberleri
Battlefield 5 Bu Hafta Gelecek Lightning Strikes Güncellemesi İçin Fragman Geldi!
<< Önceki Haber

Battlefield 5 Bu Hafta Gelecek Lightning Strikes Güncellemesi İçin Fragman Geldi!

Battlefield 5’te Tides of War devam ederken, yeni bölüm Lightning Strikes bu hafta geliyor. İkinci bölüm olan Lightning Strikes ile ilgili detayları daha önce sizlerle paylaşmıştık. {{news_to:battlefield-5-tides-of-war-guncellemesi-iki-hafta-icinde-geliyor}} 17 Ocak Tarihinde gelecek Battlefield 5 güncellemesi ile Lightning Strikes oyuna eklenmiş olacak.Yenilikler arasında yeni teçhizat, silah

15 Ocak 2019, 11:39
PC Oyun Haberleri
Valve'ın Steam'de Yapmayı Planladığı Bir Kaç Değişiklik
Sonraki Haber >>

Valve'ın Steam'de Yapmayı Planladığı Bir Kaç Değişiklik

Valve bu yıl içinde Steam'de yapmayı planladığı yeni özellik ve değişiklikleri blog sayfasında yayınladı. Normalde bu bilgileri gizli tutan Steam, 2018 değerlendirmesinden sonra yapacağı değişiklikleri bizlerle paylaşma kararı almış. Bunlardan bir kaçı şöyle; * Mağaza Keşfedilebilirliği Steam'in her ay özgün doksan milyon ziyaretçi alması, mağazanın çok çeşitli ilgi alanlarına hitap etmesinin

15 Ocak 2019, 13:21
Arama sonuçları