Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği; Aşk ve Savaş Başladı!

Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği; Aşk ve Savaş Başladı!

Fortnite battle royale modu ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Yeni yılın ilk etkinliği olacak sevgililer gününe özel Aşk ve Savaş etkinliği oyuncularla buluştu.

 

Fortnite Aşk ve Savaş etkinliği, altı kişilik iki takımın birbiriyle mücadele edeceği en fazla 7 karşılaşma sonunda dört maçı kazanmış takım galip gelecek. Herkesin oynayabileceği Aşk ve Savaş görevlerini tamamlayınca, kazma, ifade ve daha birçok oyun ödül kazanma şansını yakalayabileceksiniz.

 

Fortnite Aşk ve Savaş Etkinliği kuralları;

 

- Takımlar 6 kişiden oluşmalıdır.
- En fazla 7 round sürecek maçlarda 4 round kazanan takım galip gelir.
- Kazanmak için Saldırgan takımı bomba alanını patlatmaya çalışacak, savunmacılar ise bomba alanını korumaya çalışacak. Bir diğer kazanma yöntemi ise rakip takımda yer alan herkesi avlamak olacak.

 

Fortnite Aşk ve Savaş etkinliği 17 Şubat'ta sona erecek.


 


ESpor Haberleri
League of Legends VFŞL Kış Mevsimi 2. Hafta Sonuçları
<< Önceki Haber

League of Legends VFŞL Kış Mevsimi 2. Hafta Sonuçları

League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2. Haftası dün itibari ile sonuçlandı. Seyir zevkinin hat safhadalarda olduğu bir haftayı daha geride bırakıp hafta sonu VFŞL ile League of Legends izlemeye doyduk. Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2. Hafta 1. Gün Sonuçları 8 Şubat - Royal Youth | 0 - 1 | Team Aurora - SuperMassive | 0 - 1 | Beşiktaş - Dark Pass

10 Şubat 2020, 10:41
PC Oyun Haberleri
Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!
Sonraki Haber >>

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!

MMORPG oyunları arasında ilk akla gelen oyunlardan olan Metin2, sevgililer günü etkinlikleri ile oyunculara birbirinden güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 6 Şubat tarihinde başlayan etkinlik ile güller, petler, aşk dolu eşyalar ve birbirinden güzel eşyalar eşliğinde sevgililer gününü kutluyor. Metin2 sevgililer günü etkinliği boyunca canavarlardan düşürdüğünüz gül ya da çikolataları toplayar

10 Şubat 2020, 12:50
Arama sonuçları