Fortnite Sezon 5 Bizlerle

13-07-2018

Dünya çapında oldukça geniş kitlesi olan Battle Royale oyunu Fortnite bir sezonu daha başlattı. Fortnite Sezon 5 geldi ve bu yeni sezonda bir dizi yeni kozmetik var. Sezon 4'ün Süper Kahramanlarla geçişi, sanki taraftarların haftalar boyunca söylediği zaman yolculuğu temasına uyan, özellikle viking derileriyle, heykelleriyle tarihsel bir hale geliyor. Fortnite 5. Sezonun başlamasıyla sezona özel Savaş Bileti de mağazadaki yerini aldı. Oyuncular 950 V-Bucks karşılığında satılan bileti aldıklarında çok özel iki kostümün de sahibi olacaklar ve onlarca ödül kazanma şansını yakalayacaklar. Toplamda 100 seviye ve 100 ödül bulunuyor. 

 Arazi Golf Arabası ve Yırtık Şaşırtıyor

Tüm ekibin sığabileceği kadar geniş araba oyuncularla buluşuyor. Arkası kaydırıldığında daha hızlı giden bu aracın tavanı ise hoplatan kare işlevi görüyor. 

Gelelim Malum Yırtığa...

Epic Games değişikliğe oldukça açık görünüyor. 4. Sezonda yırtıkların etrafında Fortnite'a ait olmayan eşyalar görülmüştü. Bu sezon oyuncular, yırtıklarla farklı dünyalara açılabilecekler. Battle Royale modunda sekiz ve dokuzuncu çember daralırken artık farklı yönlere kayacak. Epic Games bu hamlesiyle oyuna daha fazla heyecan katmayı planlıyor gibi duruyor. 

Arama sonuçları