Fortnite Sezon 5 Bizlerle

Fortnite Sezon 5 Bizlerle

Dünya çapında oldukça geniş kitlesi olan Battle Royale oyunu Fortnite bir sezonu daha başlattı. Fortnite Sezon 5 geldi ve bu yeni sezonda bir dizi yeni kozmetik var. Sezon 4'ün Süper Kahramanlarla geçişi, sanki taraftarların haftalar boyunca söylediği zaman yolculuğu temasına uyan, özellikle viking derileriyle, heykelleriyle tarihsel bir hale geliyor. Fortnite 5. Sezonun başlamasıyla sezona özel Savaş Bileti de mağazadaki yerini aldı. Oyuncular 950 V-Bucks karşılığında satılan bileti aldıklarında çok özel iki kostümün de sahibi olacaklar ve onlarca ödül kazanma şansını yakalayacaklar. Toplamda 100 seviye ve 100 ödül bulunuyor. 

 Arazi Golf Arabası ve Yırtık Şaşırtıyor

Tüm ekibin sığabileceği kadar geniş araba oyuncularla buluşuyor. Arkası kaydırıldığında daha hızlı giden bu aracın tavanı ise hoplatan kare işlevi görüyor. 

Gelelim Malum Yırtığa...

Epic Games değişikliğe oldukça açık görünüyor. 4. Sezonda yırtıkların etrafında Fortnite'a ait olmayan eşyalar görülmüştü. Bu sezon oyuncular, yırtıklarla farklı dünyalara açılabilecekler. Battle Royale modunda sekiz ve dokuzuncu çember daralırken artık farklı yönlere kayacak. Epic Games bu hamlesiyle oyuna daha fazla heyecan katmayı planlıyor gibi duruyor. 


PC Oyun Haberleri
FIFA 19 RONALDO KRİZİ
<< Önceki Haber

FIFA 19 RONALDO KRİZİ

EA SPORTS FIFA 19 Ronaldo Düzenlemesi Yapacak Mı ? Yakın tarihin en önemli transfer olaylarından biri dün itibariyle resmiyet kazandı. Futbolcu olarak kırılabilecek çoğu rekoru kıran, sadece Real Madrid efsanesi değil aktif bir futbol efsanesine dönüşen Ronaldo, bundan sonra futbol kariyerini İtalya'nın köklü kulüplerinden Juventus'ta sürdürecek. FIFA 19'un bütün tanıtm materyallerini "Real Madrid'

13 Temmuz 2018, 12:21
PC Oyun Haberleri
Call Of Duty Black Ops 4 Multiplayer Beta Tarihleri
Sonraki Haber >>

Call Of Duty Black Ops 4 Multiplayer Beta Tarihleri

Call of Duty Black Ops 4 Betalar Geliyor Activision ve geliştirici stüdyo Treyarch'tan haberler geldi. Merakla beklenen Call of Duty Black Ops 4, Ağustos ve Eylül aylarında iki farklı betayla karşımıza çıkacak. FPS tutkunlarının betaları oynayabilmesi için, Ağustos ayında açılacak olan multiplayer betasını beklemeleri gerekiyor. Eylül ayında ise herkesin nasıl olacağını merak ettiği Call of Duty Bl

16 Temmuz 2018, 13:53
Arama sonuçları