Fortnite Yakında Android Platformunda

Fortnite Yakında Android Platformunda

Online Oyunlar arasında kısa bir süre içinde adını duyuran PUBG'den sonra ücretsiz olarak piyasaya sunulan, oyunseverlerin dikkatini çeken ve PUBG'ye satışlarda rakip olan Fortnite, sevenlerini sevindirecek bilgiler paylaştı. Mobil oyun platformunda da masaüstünde yakaladığı popülerliği 2018'in başlarında IOS sürümünü öne çıkarararak sürdüren Epic Games, mobil oyununa gelen ilgi sonrasında Android sürümünün müjdelerini verdi. 

 

Fortnite mobil

 

Epic Games, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite için başka bir platform eklemeye hazırlanıyor. Fortnite Battle Royale bir süredir PC, Xbox One ve PlayStation 4 için mevcuttu ve IOS mobil cihaz için Mart ayında piyasaya sürdü. Ancak, Android oyuncuları artık fırtınada daha fazla kalmayacak çünkü Epic Games Android sürümünü yaz aylarında çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Fortnite mobil 1

 

Geliştiriciler blog yazılarında şunları yazdı: Android sürümünün çıkışı için bu yaz aylarını hedefliyoruz,birçoğunuzun bu sürümden heyecan duyduğunuzu biliyoruz ve paylaşacağımız daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda,önce bizden haber alacağınıza söz veriyoruz.'' Ekip, Android cihazlarda oyunun oynanılabilir olmasıyla birlikte çalışma üzerinde olduukları bir dizi güncelleştirmeyi ve geliştirmeyi de duyurdu. Sesli sohbet,arkadaşlarınızla veya haritadaki herkesle iletişim kurmanızı sağlayacak. Ayrıca çeşitli dilsiz seçeneklerini basit bir dokunmatik ekran dokunuşuyla değiştirebileceksiniz. Epic Games özel bir HUD özelliği de ekledi,ekranınızdaki çeşitli simgeleri de beğeninize göre yerleştirmek için bir şablon kullanabileceksiniz. Android sürümünün çıkışıyla ilgili tam tarih verilmedi. Fortnite, Mart ayında IOS için piyasaya sürülmüştü ve daha 20 gün içinde 15 milyon dolarlık satışla, Candy Crush ve Pokemon Go gibi oyunları rahat bir şekilde geride bıraktı.


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile Güncellemesi!
<< Önceki Haber

PUBG Mobile Güncellemesi!

Oyunun mobil platform geliştiricisi Tencent Gaming Buddy, masaüstünde kazandığı popülerliği mobil versiyonda da sürdürmek isteyerek, Android ve IOS için de büyük ve kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Son zamanların popüler oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds'ın masaüstü versiyonunda bildiğimiz 'Çöl Haritası' Miramar'ı ve aynı zamanda yeni silahlar ve araçlar ile birlikte Mobile versiyona d

21 Mayıs 2018, 09:41
PC Oyun Haberleri
Stalker 2 Geri Döndü!
Sonraki Haber >>

Stalker 2 Geri Döndü!

STALKER 2, 2010 yılında oyun severlere duyurulup, 2012 yılında ise iptal edilmişti. Şimdi ise 2018 yılında, GSC Oyun dünyası yeniden başlıyor. Büyük oyuncu kitlesiyle STALKER, 2007 senesinde ilk oyunu Shadow of Chernobyl'i çıkarmıştı. Oyun, 2008 senesinde tutkulu oyuncularını bekletmeden serisine devam etti ve S.T.A.L.K.E.R Clear Sky oyunseverlere duyuruldu. 2009 yılında S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripy

21 Mayıs 2018, 10:15
Arama sonuçları