GPay Bayram Boyunca Bigo Live'da Kazandırıyor!

GPay Bayram Boyunca Bigo Live'da Kazandırıyor!

GPay'den İndirim, Bonus ve Para İadesi Fırsatı!

GameSatış'tan GPay Epin aldığınıza dahil olabilceğiniz Kurban Bayramı Fırsatı 30 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arasında 5 gün boyunca kullanılabilir olacak. GameSatış GPay Epin yüklemeleriniz GPay üzerinden nakit iadesi ile Bigo Live üzerinden Fasulye iadesi kazandıracak.

 

GPay Nakit Bonusu Nasıl Kullanılır?

GameSatış üzerinden satın alıp yüklediğiniz GPay Epin'ler %3 bonus kazandırıyor. Siz yükleme yaptıktan sonra paranızın yüzdesi GPay cüzdanınıza HEMEN geri yatırılıyor ve yatırılan miktarla dilediğiniz zaman yeniden elmas satın alabiliyorsunuz.
Örnek vermek gerekirse 1000 TL'lik yükleme yaptığınız takdirde 30 TL iade alacaksınız. (1000x3%=30)

 

Bigo Live %20 Fasulye İadesi de Var!


Kurban Bayramı'na özel bu kampanyada GPay üzerinden yüklenen elmaslarınızın %20'si de Bigo Live hesaplarınıza ayrıca Fasulye olarak iade edilecek. 
Örnek vermek gerekirse 4288 elmas yüklerseniz 4288x20%=857 Fasulye iade alacaksınız. 
Kazandığınız Fasulyelerin 7 iş günü içinde hesabınıza yüklenecek.


PC Oyun Haberleri
2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları
<< Önceki Haber

2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları

Ağustos ayında buçları neler bekliyor? 2020 Ağustos ayı burç yorumları. Ağustos ayı burç yorumları. 2020 Ağustos burç yorumları.Valorant yeni karakter çıktı mı? Valorant yeni karakter çıktı. Valorant Killjoy. 2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları Burçlar günümüzde herkesin az ya da çok ilgilendiği bir konu. Biz de herkesin sevdiği ve ilgilendiği bu konuyu Valorant özelinde size sunmak istedik çün

28 Temmuz 2020, 10:51
PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Karakter: Killjoy!
Sonraki Haber >>

Valorant Yeni Karakter: Killjoy!

Son zamanların popüler FPS oyunu Valorant, yeni karakteri Killjoy'un görüntüsünü yayınladı! Oyun dünyasının lider isimlerinden Riot Games, Valorant'ın yeni karakteri Killjoy'un görüntüsüyle bizleri ters köşe yaptı. Kısa süre önce paylaşılan karartılmış görüntüsünde üzerindeki mont onu yapılı bir erkek figür olarak algılamamızı sağlamıştı fakat Killjoy bir kadın karakter olarak çıkış yaptı! T

30 Temmuz 2020, 13:23
Arama sonuçları