Gelecek Olan Yeni Battlefield Oyunu Nasıl Olacak?

Gelecek Olan Yeni Battlefield Oyunu Nasıl Olacak?

Daha önceden sizlere haberini yaptığımız yeni Call of Duty oyununda tek kişilik bir hikâye modunun bulunmayacağını, Activision firmasının Black Ops 4 oyununda sadece çevrimiçi moda odaklanacağını ve oyunun içinde Battle Royale modunun da bulunacağını sizlerle paylaşmıştık. Tabii Call of Duty’den böylesine şaşırtıcı bir haber alınca gözlerimizin hemen Battlefield V köşesine çevrildi ve oradan gelecek haberlere odaklandık. Acaba gelecek olan yeni Battlefield oyununda tek kişilik hikâye modu olacak mı yoksa olmayacak mı derken haberler geldi. 
 

Yeni Battlefield Oyununda Tek Kişilik Hikâye Modu Olacak
 

Activision firmasının açıkladığına göre gelecek olan yeni Battlefield 5 oyununda tek kişilik hikâye modu bulanacak. Geliştirici ekip ayrıca oyunun üzerinde çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını, daha önceden hiç denemedikleri yöntemleri bu oyunda deneyeceklerini ve bu oyunda savaş hissiyatını oyuncuların iliklerine kadar sarsıcı bir şekilde hissettireceklerini açıkladılar. Bu açıklamalarla yetinmeyen ekip, tek kişilik hikâye modunda çok fazla harita olacağını ve bu haritaların farklı modlar içereceğini, her haritada farklı bir yöntem izleyeceğimizi ve haritalarda farklı nesnelerle etkileşim kurabileceğimizi vurguladılar. Durum böyle olunca biz oyuncuların da merakı giderek arttı. 12-14 Haziran arasında düzenlenecek olan E3 2018 oyun fuarında Battlefield V hem tanıtılacak hem de oynanabilir olacak. E3 2018’e daha bir aydan biraz daha uzun bir süre var. Tahminimiz daha o zamana kadar Battlefield V ile ilgili yeni haberler alacağımız yönünde.

Öyle ya da böyle Battlefield V oyunun çıkışına daha çok zaman var. Eğer diğer Battlefield oyunlarını oynamadıysanız bu vakti değerlendirebilirsiniz. En güvenilir ve en uygun fiyatlarla tüm Battlefiled oyunlarını GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
 Capcom Firmasından İki Büyük Oyun Daha Gelecek
<< Önceki Haber

Capcom Firmasından İki Büyük Oyun Daha Gelecek

Capcom’un yayınladığı finans raporlarının sonuçlarına göre, firma 31 Mart 2019 tarihine kadar iki büyük oyun daha çıkartacak. Bu oyunların ne olacağına dair henüz herhangi bir bilgi yok, fakat tahminimiz o ki 12-14 Haziran arasında yapılacak olan E3 fuarında bu iki oyunun ne olduğu belli olacaktır. Monster Hunter: World'ün dağıtımından, satışlarından ve dijital indirmelerden toplamda 7.9 milyon ade

09 Mayıs 2018, 14:05
Steam Oyun Haberleri
 The International 2018 Battle Pass İnceleme
Sonraki Haber >>

The International 2018 Battle Pass İnceleme

Dota 2 hayranlarının büyük bir heyecan ve merakla beklediği The International 2018 Compendium sonunda yayınladı. Haberimize geçmeden önce The International 2018 Battle Pass satın almak isterseniz GameSatış adresinden en ucuz ve en güvenli yoldan satın alabilirsiniz. Şimdi de yeni güncelleme ile gelen yenilikleri hiç vakit kaybetmeden hemen detaylıca sizler için açıklıyoruz açıklıyoruz. The Underh

09 Mayıs 2018, 17:39
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları