Gelecek Olan Yeni Battlefield Oyunu Nasıl Olacak?

09-05-2018

Daha önceden sizlere haberini yaptığımız yeni Call of Duty oyununda tek kişilik bir hikâye modunun bulunmayacağını, Activision firmasının Black Ops:4 oyununda sadece çevrimiçi moda odaklanacağını ve oyunun içinde Battle Royal modunun da bulunacağını sizlerle paylaşmıştık. Tabii Call of Duty’den böylesine şaşırtıcı bir haber alınca gözlerimizin hemen Battlefield V köşesine çevrildi ve oradan gelecek haberlere odaklandık. Acaba gelecek olan yeni Battlefield oyununda tek kişilik hikâye modu olacak mı yoksa olmayacak mı derken haberler geldi. 

Yeni Battlefield Oyununda Tek Kişilik Hikâye Modu Olacak

Activision firmasının açıkladığına göre gelecek olan yeni Battlefield V oyununda tek kişilik hikâye modu bulanacak. Geliştirici ekip ayrıca oyunun üzerinde çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını, daha önceden hiç denemedikleri yöntemleri bu oyunda deneyeceklerini ve bu oyunda savaş hissiyatını oyuncuların iliklerine kadar sarsıcı bir şekilde hissettireceklerini açıkladılar. Bu açıklamalarla yetinmeyen ekip, tek kişilik hikâye modunda çok fazla harita olacağını ve bu haritaların farklı modlar içereceğini, her haritada farklı bir yöntem izleyeceğimizi ve haritalarda farklı nesnelerle etkileşim kurabileceğimizi vurguladılar. Durum böyle olunca biz oyuncuların da merakı giderek arttı. 12-14 Haziran arasında düzenlenecek olan E3 2018 oyun fuarında Battlefield V hem tanıtılacak hem de oynanabilir olacak. E3 2018’e daha bir aydan biraz daha uzun bir süre var. Tahminimiz daha o zamana kadar Battlefield V ile ilgili yeni haberler alacağımız yönünde.

Öyle ya da böyle Battlefield V oyunun çıkışına daha çok zaman var. Eğer diğer Battlefield oyunlarını oynamadıysanız bu vakti değerlendirebilirsiniz. En güvenilir ve en uygun fiyatlarla tüm Battlefiled oyunlarını GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 

Arama sonuçları