GRIS Devolver Digital Tarafından Duyuruldu

GRIS Devolver Digital Tarafından Duyuruldu

 

GRIS Devolver Digital Tarafından Duyuruldu

Gris, kendi dünyasında kaybolmuş ve hayatındaki acı deneyimlerle başa çıkmaya çalışan bir genç kız. Gris, bu maceranın içinde hayatı farklı bir açıdan görmeye başlayacak. Hayatındaki travmatik olaylarla yüzleştikçe, karakterimizin bu aşamalarına şahit olacağız. 


Sakin ve huzur verici bir oyun olan GRIS ile bu genç kızın macerasına ortak oluyoruz. Tehlikesiz ve sinirlerin gerilmeyeceği bir oyun olarak tanıtılan GRIS'in harika bir tasarımı olduğuna değinmeden geçemeyeceğim. Sinirler gerilmeyecek dedik ancak elbette oyunda biraz üzüleceğiz. 


Psikolojik hiyakesini bir kenara bıraktığımızda, oyunun mekanikleri ve bulmacalarının da oldukça ilgi çekici olduğunu görüyoruz. Gris'in elbisesi oyundaki ana mekaniklerden biri olacak. Karakterin yetenekleri ve karakter gelişimi elbise üzerinden sağlanacak.Aralık 2018'de Steam üzerinden piyasaya sürülecek olan oyunu oynamak için sabırsızlanıyoruz. 


GRIS için yayınlanan fragmanı da sizlerle paylaşalım. Bol oyunlu günler !

 


PC Oyun Haberleri
World of Warcraft Battle for Azeroth Erişime Açıldı
<< Önceki Haber

World of Warcraft Battle for Azeroth Erişime Açıldı

Blizzard ve Activision iş birliği sonucu ortaya çıkan ve dünyanın dört bir yanından çok fazla oyuncusu olan WoW'un son paketi Battle for Azeroth bir süredir ön siparişteydi. Erişime bugün itibariyle açılan Battle for Azeroth, uzun zamandır oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. MMORPG türü World of Warcraft Battle for Azeroth paketi ile, oyuncular Kul Tiras ve Zendalar gibi kıtaları ziyaret e

14 Ağustos 2018, 14:44
PC Oyun Haberleri
Metro Exodus Çıkış Tarihi Belli Oldu
Sonraki Haber >>

Metro Exodus Çıkış Tarihi Belli Oldu

4A Games'in hazırladığı Metro Exodus, ölümcül dövüş ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştirilmiş bir FPS oyunu.Şu an ön sipariş olarak satın alınabilen Metro Exodus 22 Şubat 2019'da Steam'de erişime açılacak. Oyunda Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üzerinden çeyrek yüzyıl sonrasını görüyoruz. Moskova'da, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Vahşi Rus doğasında ye

16 Ağustos 2018, 10:36
Arama sonuçları