GTA Online'da Red Dead Redemption 2 Baltası

07-08-2018

 

Bir dünya klasiği haline gelmiş olan Grand Theft Auto, oyun içi değişiklikler ve güncellemelerle oyuncularını kendisine bağlı tutmayı başarıyor. Bu sefer de, GTA Online oyuncuları oyunu oynayarak Red Dead Redemption 2  taş balta elde edebilecekler. 

GTA Online'da Red Dead Redemption Baltası Nasıl Kazanılır ?

Taş balta görevini aktifleştirebilmek için Maude Eccles'in posta adresini ziyaret etmemiz gerekiyor. Gelen mail, harita üzerinde rastgele noktalar oluşturuyor. Her nokta, bir kurban. İsterseniz bu kurbanları yakalayabilir, isterseniz öldürebilirsiniz. Eğer değerli ödüller kazanmak isterseniz kurbanları Maude Eccles'e teslim edebilirsiniz. 


Beş kurbanı da yakaladığınızda, taş balta sandığının bulunduğu yeri gösteren bir konum görüyorsunuz. Belirtilen noktaya gidip sandığı açtığınızda ise, balta artık sizin. Baltayı elinize aldıktan hemen sonra bir bildirim karşınıza çıkıyor. Bu balta ile 25 kişi öldürdüğünüzde, hem GTA Online için 250.000 dolarlık ödül  kazanıyor, hem de Red Dead Redemption 2 içinde de bu silahı kullanabiliyor olacaksınız.  Oyun içerisinde kullanılabilen bu baltanın PS4 kullanıcıları için her iki oyunda da kullanabileceği belirtildi. Ancak Red Dead Redemption 2 henüz PC platformunda yer almadığı için, bilgisayar kullanıcılarının sadece GTA üzerinde baltaya sahip olabileceklerini belirtelim. 


Keyifli oyunlar !

Arama sonuçları