GTA Online'da Red Dead Redemption 2 Baltası

GTA Online'da Red Dead Redemption 2 Baltası

 

Bir dünya klasiği haline gelmiş olan Grand Theft Auto, oyun içi değişiklikler ve güncellemelerle oyuncularını kendisine bağlı tutmayı başarıyor. Bu sefer de, GTA Online oyuncuları oyunu oynayarak Red Dead Redemption 2  taş balta elde edebilecekler. 

GTA Online'da Red Dead Redemption Baltası Nasıl Kazanılır ?

Taş balta görevini aktifleştirebilmek için Maude Eccles'in posta adresini ziyaret etmemiz gerekiyor. Gelen mail, harita üzerinde rastgele noktalar oluşturuyor. Her nokta, bir kurban. İsterseniz bu kurbanları yakalayabilir, isterseniz öldürebilirsiniz. Eğer değerli ödüller kazanmak isterseniz kurbanları Maude Eccles'e teslim edebilirsiniz. 


Beş kurbanı da yakaladığınızda, taş balta sandığının bulunduğu yeri gösteren bir konum görüyorsunuz. Belirtilen noktaya gidip sandığı açtığınızda ise, balta artık sizin. Baltayı elinize aldıktan hemen sonra bir bildirim karşınıza çıkıyor. Bu balta ile 25 kişi öldürdüğünüzde, hem GTA Online için 250.000 dolarlık ödül  kazanıyor, hem de Red Dead Redemption 2 içinde de bu silahı kullanabiliyor olacaksınız.  Oyun içerisinde kullanılabilen bu baltanın PS4 kullanıcıları için her iki oyunda da kullanabileceği belirtildi. Ancak Red Dead Redemption 2 henüz PC platformunda yer almadığı için, bilgisayar kullanıcılarının sadece GTA üzerinde baltaya sahip olabileceklerini belirtelim. 


Keyifli oyunlar !


Steam Oyun Haberleri
Football Manager 2019 Sistem Gereksinimleri
<< Önceki Haber

Football Manager 2019 Sistem Gereksinimleri

2 Kasım'da piyasaya sürülecek olan Football Manager 2019, bizi yine oyunun başına sabitleyecek gibi görünüyor. Taktikleri ve oyun stilini belirlediğimiz, oyuncularla sözleşmeler imzaladığımız, maç gününde de taç çizgisinde yerini aldığımız bu yapım ile başarıların altına imzamızı atacağız. Oyunda 11 ülkeden, hepsi lisanslı olmak üzere toplamda 26 lig karşılaşması bulunuyor. Football Manager 201

06 Ağustos 2018, 15:14
PC Oyun Haberleri
Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak
Sonraki Haber >>

Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak

2018'in en büyük oyunlarından biri olan Fallout 76, dünyanın en büyük oyun mağazalarından biri olan Steam'de satışa sunulmayacak, en azından piyasaya sürülmeyecek. Bethesda sözcüsü, PC Gamer'a, gelecek beta ve PC için tam oyunun, Bethesda'nın kendi web sitesinde bulunacağını söyledi. Fallout 76 | Geleceğimiz Başlıyor Skyrim ve Fallout 4'ün yaratıcıları olan Bethesda Game Studios'dan, hayatta kala

07 Ağustos 2018, 12:22
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları