Half-Life Alyx İçin Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Half-Life Alyx İçin Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Valve'ın en sevilen serisi Half-Life’ın yeni oyunu 12 senenin ardından VR oyunu olarak Mart 2020'de oyuncularla buluşacak. Half-Life: Alyx adı ile çıkışını yapacak oyun için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.

 

Yılların eskitemediği FPS denince akla ilk gelen seri Half-Life için yeni oyun geleceği duyurulmuştu. VR oyunu olarak duyurulan Half-Life Alyx oyuncuları biraz olsun hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyunun oynanış videosu sonrası heyecanı arttıran Half-Life Alyx’in yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.

 


Ekran görüntülerine bakarsak Valve, Half-Life 3 bekleyen tüm oyuncuları 12 sene aranın ardından oyuncuları memnun edeceğe benziyor. Half-Life ve Half-Life 2 arasında bir zaman dilimindeki olayları konu alacağı söylenen oyunda, Alyx Vance karakteri ile oynayacağız. 

 

Half Life: Alyx Steam üzerinden satışa sunulacak ve Mart 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Siz de GameSatış üzerinden indirimli Half-Life Alyx satın alabilirsiniz.

 


Mobil Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu!
<< Önceki Haber

LoL Taktik Savaşları Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu!

League of Legends ile başarısını kanıtlayan Riot Games, yazın oyuna getirdiği yeni oyun modu Taktik savaşları ile yeni bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başardı. Teamfight Tactics, LoL karakterlerini içinde barındıran otomatik savaşa dayalı bir strateji modu olarak oyuncularla buluştu. Riot Games 10. yıl dönümü ile birlikte LoL evreninde geçen birçok oyunun yanında League of Legends mobil oyunu Wild

14 Ocak 2020, 10:09
PC Oyun Haberleri
Wolfteam’e Hayatta Kalma Modu Geldi!
Sonraki Haber >>

Wolfteam’e Hayatta Kalma Modu Geldi!

Ülkemizde kendi kitlesini edinmiş ve sevilerek oynanmaya devam eden Wolfteam için hayatta kalma modu geldi. Sevenlerinin merakla beklediği oynanış modu bu sabahtan itibaren oynanabilir olarak oyuna eklendi. Geliştirici ekip oyunculara daha öncesinde Wolfteam hayatta kalma modunun 15 Ocak tarihinde geleceğini duyurmuştu. Merakla beklenen mod nihayet oyuna eklendi. Wolfteam oyununa giriş yaptıkt

15 Ocak 2020, 16:50
Arama sonuçları