Hearthstone The Boomsday Project Geliyor

Hearthstone The Boomsday Project Geliyor

Hearthstone'un Year of the Raven yılına özel 2. ek paketi duyuruldu. Hem de beş yeni kart ile beraber. Hearthstone The Boomsday Project 7 Ağustos'ta oyuncularıyla buluşacak.

Peki bu pakette neler var?

Hearthstone The Boomsday Project yeni kart mekaniği Magnetic bizlerle olacak. Bu özellik ile, eğer yerde Mech minyonu varsa yeteneğini ve canını oynanan Mech kartı ile birleştirebiliyor. Böylelikle Mech kartları daha çok güç kazanıyor. Bu kartları normal minyon olarak da oynayabiliyoruz.
Her iki tarafı da etkileyen güçlendirilmiş büyü kartları yer alacak. Mesela Druid, 1 mana karşılığı iki tarafa da 2 mana kristali sağlayacak.
Druid'e eklenen 5 manalık Legendary büyü ile destede kalan tüm kartları çekebiliyoruz.
Bir diğer kart mekaniği Omega ise, kahramanların 10 manası varken oynandığında artı özellik kazandırıyor.
Yeni Hero Mecha Jaraxxus da bu paketin içinde bizlerle buluşuyor.

21 Ağustos 2018 de single-player olarak oynanabilecek Puzzle Lab oyun modu ile eğlenceye eğlence katılacak. 23 Temmuz'dan itibaren daha fazla kart tanıtılmaya başlanacaktır.

Keyifli oyunlar.


PC Oyun Haberleri
Monster Hunter World ile Final Fantasy XIV Bir Araya Geliyor
<< Önceki Haber

Monster Hunter World ile Final Fantasy XIV Bir Araya Geliyor

PC'ye çıkış tarihinin duyurulmasının ardından, Monster Hunter World yeni ve heyecan dolu bir haberle yeniden karşımızda. Capcom ve Square Enix'in ortaklığı devam ediyor. Final Fantasy XIV Online canavarlarını Monster Hunter World'de göreceğiz. Yolu Monster Hunter World'e Düşen Final Fantasy Yaratıkları Peki ne zaman göreceğiz? Monster Hunter World'ün ücretsiz Final Fantasy XIV güncellemesi i

16 Temmuz 2018, 18:06
PC Oyun Haberleri
BLAST PRO SERIES İSTANBUL
Sonraki Haber >>

BLAST PRO SERIES İSTANBUL

Türkiye'nin ilk uluslararası espor turnuvası Blast Pro Series, ilk kez 2017'de Danimarka'da düzenlenmişti. İkinci turnuva Blast Pro Series İstanbul 29 Eylül 2018'de İstanbul'da olacak. En güçlü CS:GO takımlarının boy göstereceği turnuva, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda yapılacak. Blast Pro Series İstanbul'da Dünyanın En İyi CS:GO Takımları Karşılaşıyor Aralarında Türkiye'yi temsil edecek

18 Temmuz 2018, 13:59
Arama sonuçları